C.clean 100.000 geçen araçlarda olmuyor mu?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet bey, +1907 demekten baska bir sey kalmiyor...

Eger bu yorum yuksek km de daha once hic CC yapilmamis bir arac icin yapilmis ise katiliyorum (enjektor tikanmasi hic duymadim) ancak biriken kurum yuksek miktarda risk olusturuyor. ancak yorum duzenli olarak CC yapilan bir arac icin yapiliyorsa maalesef katilmiyorum..

kompleks cümleler kurmasak da,120.000 de benzinli bir araca yapayım mı yapmayayım mı onun cevabını versek?:)

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu ne hortlamış ya:) 4 sene sonra yeniden dirilmiş. Ben 62000 km de ilk defa yaptırdım ve 5000 km oldu herhangi bir sorunum yok.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Denizli'de kime yaptırdınız dostum_?
Sigmaturk'te yaptırdım.Yetkili opel servisi. Yetkili ford servislerinde de var, onlar da her marka aracı yapıyorlar.Ama sanayide yapan kim var bilmiyorum.

mahmutanil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba 400000 kmde lpgli 93 vectra sizce carbon celan yaptırmalı mıyım daha önce yaptırmadım

aksaray1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
81 bim km de 2004 model opel corsa 1.3cdtı arabam var geçen eksoz emisyonu yaptırmaya tofaş servisine gittiğim de 40 tl carbon clean yapıyourz yaptırmak istermisiniz dediler ben de bu cc olayını ilkkez duydugum için anlamadım sağol gerek yok demiştim:))

şimdiye kadarda yaptırmadım burdaki yorumları okuyunca yapılması gerekli olduğu kanısına vardım ama enjektörleri tıkayıp sonradan başıma dert olacağınıda düşünmüyor değilim..Ne dersiniz ağrımaz başımı ağrıtmaya değer mi ?? :))

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
81 bim km de 2004 model opel corsa 1.3cdtı arabam var geçen eksoz emisyonu yaptırmaya tofaş servisine gittiğim de 40 tl carbon clean yapıyourz yaptırmak istermisiniz dediler ben de bu cc olayını ilkkez duydugum için anlamadım sağol gerek yok demiştim:))

şimdiye kadarda yaptırmadım burdaki yorumları okuyunca yapılması gerekli olduğu kanısına vardım ama enjektörleri tıkayıp sonradan başıma dert olacağınıda düşünmüyor değilim..Ne dersiniz ağrımaz başımı ağrıtmaya değer mi ?? :))

konuyu hortlatmıştım devam ediyor,güncelmiş meğer:D ben caydım yaptırmayacağım arkadaşım,riske gerek yok.dertsiz başıma dert almak niyetinde değilim açıkçası..tıkır tıkır çalışan makineyi kurcalamaya gerek yokk!! yine de sen bilirsin benm araç 120.000 de oldugu için vazgeçtim ben