C.clean 100.000 geçen araçlarda olmuyor mu?

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C.Clean 100.000 bni geçen araçlarda tavsiye etmiyoruz dediler böyle birşey var mı?Birde yağında değişmesi gerekiyormuş.Bende enjeksiyonları söktürüp temizleteyim diyorum.Arabamda sabah çalışınca gaza basınca devirde düşmeler oluyor kesik kesik gaz yiyor...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yaptır sen bırsey olmaz. ben 230.000 kmdekı araca yaptım bırsey olmaz

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astramm sende doğrusunda memur adamız paramızı biriktirip bir araba aldık korkuyoruz bilmediğimiz şeyleride hemen yaptırmak istemiyorum..C.clean olayını yaptırmayı istiyorum ama yağ değişimide gerekli dediler bende yaği değiştireli 2 bn km oldu daha 8 bn km var değişime mecbur onu bekliycem..Var mı böyle bişey gerçekten yağ değişmeli mi?tam cevap veren bir allahın kulu çıkmadı...

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Benzinli araçlarda kilometre çok mühim değil..

Son düzenleme:

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niye ne varmış ki? 100000'i geçen bir çok araca yapılıyor. 1 ay önce 195000 lik araca yapıldı 97 astra, arabanın motoru değişti sanki..

HySofT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben yaptırdım çok memnun kaldım, ayrıca memnuniyetimi belirtmek için konuda açmıştım. "Carbon Clean - SAKARYA" diye

aynen senin dedigin gibi gaz yememe ve rolantide beklerken stop etme oluyordu... şimdi çok iyi...

yağ değişmesi gerekliliğini şundan dolayı demişlerdir, motordaki pislikler çözülüp yağa karışırsa diye demişlerdir.

gerçi ben önce yağ değiştirip sonra yaptırdım temizliği.. bana oyle bişi demediler.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Eğer 100000 ni geçen motorlara yapılmazsa bu da demektirki kurtarmıyor. Ozaman silindir kapağını söktürüp sibop yuvalarını taşlatacaksın oluyor. Bununla uğraşmaktansa c.clen yaptırırım daha iyi . Uzmanlarda fark etmez dedikten sonra araba yolu.;)

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece yorum olarak söylemek gerekirse c.c. kurumların çözülerek temizlenmesi olayı.100-200bin fark etmemeli.ama kurum çok bağlanmış ve c.c. yetersiz kalabilir