Bunu duymuş muydunuz; araba alırken dikkat: arıza lambası hilesi

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün duyduğum bir bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum. Bir araba baktık.

Kara düzen motor bakılmayacak bu araçlarda artık. Bunu herkes duysun. Bilgisayara bağlamadan bir usta baktı motor iyi dedi. Ama araba motordan ibaret değil ki.

ASIL ÖNEMLİ BİLGİ:

Araç bilgisayara bağlandı, 3 tane arıza çıktı; silindi, arızalar yine çıktı.

Usta bu arızalar varsa arıza lambası yakması lazım dedi. Peki neden yakmaz dedik; ŞEYTANI BİLMEM AMA BENİM AKLIMA GELMEYECEK CEVAP:

Arıza lambasını yağ lambasına bağlamışlardır. Bir ihtimal olarak, olabilir dedi. Kesin demedi ama böyle bir ihtimal olabilir dedi. İhtimali bile beni bırakın, şeytanı şaşırtmıştır eminim.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arıza lambasını sökmüş de olabilir mi??

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylediğiniz gibiyse o adamı bulup "öpmek" lazım alnından...
kontak açınca arıza yanar çalışınca basınç müşürü lambayı söndürür.
zekice:mad:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arabayı sattığı adam bulunca zaten öper :)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şeytanala ortaklığı olanlar şeytana pabucunu bile ters giydirirler. ;)

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza lambasını sökmüş de olabilir mi??

O hiç de zekice olmazdı. Kontağı açınca yanmadığında bilen herkes anlar.

Kontağı açınca lamba yanıyor. Motor çalışınca da sönmesi gerektiği gibi sönüyor. Çünkü o artık bir yağ lambası. Ama bunu alan adam bilmiyor.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlar daha şeytanın yattığı yeribile bilir artık 2.el tamamen silindi kafamdan hoş 0 km olup boyalı araçta duyduk ta ne diyelim.

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci ellerde bu şeytanlıklar ayrı dert, sıfırlarda arkadaşın dediği gibi boyalı çıkanından mı korkarsın yoksa iyice dandikleştiler ona mı yanarsın. şu an piyasadaki sıfır km birçok araç bi acayip. yarısı plastik. neymiş, güvenlikmiş tıraş. bir moda oldu şu çekik farlar maşallah kaputun ortasından aynaya kadar far, yerden sileceklere kadar da tampon. kaput nerdeyse bir karış. çamurlukların yerini farlar stoplar almış. arka tampona bakıyorsun arabanın yarısı kadar plastik tampon.

valla piyasadaki birçok mal böyle artık. eve aldığım ıvır zıvır hatta markalı birçok şeyi şöyle bir kontrol edip revizyondan geçirmeden kullanamıyorum artık. 60 yaşında değilim 35. ama inanın 10 sene önceki mallar yok artık. gıdada da durum böyle. geçen bir mangal alayım dedim. baktım beş sene önce severek aldığım mangalın aynısı. kullanımından memnun kaldığım için hoşuma gitti aynısını görünce. yaklaştım baktım, sacı olmuş incecik. hatta saç yok sanki sırf emayesi kalmış. şöyle bir elleyivereyim dedim, esnedi emayesi sıyrıldı çıtırdadı. ızgara teline baktım tel aralıkları olmuş ikişer santim, köfte düşecek ateşe ona mı yanarsın, sucukta köftede de iş kalmadı ona mı? acaba iki tel eksik koydular kaç para kar edildi merak ediyorum.

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Öyle olduğunu sanmam 3 tane arıza için göstergeyi söküp o lederi baglamak daha büyük emek.
Eski araçlarda belki olabilir ama yeni araçlarda
Göstergede ampül yok led var elektrınik board var. onu baglayıp yolu kazıması gerek okadarınnı kimse yapmaz.
Her arızada arıza ışığı yanacak diye birşey yok.
muhtemel anlık algılayıp hafızya atmıştır.
Arızalar nedir detay varmı.
okadar büyük arızalarmı.