Buda benim opelİm....

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç,güle güle kullan.
xenonlarda mercek yok heralde :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç güzel maşallah ama merceksiz xenon a acayip karşıyım. söylemeden edemedim. ışığı çok güzel benimde çok hoşuma gidiyor ama karşıdan gelen için sıkıntı oluşturuyor. en kısa zamnda CDX farları edinmen dileğiyle... :)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin maşallah.

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş yazmayı unutmusum yapılacaklar lıstene logosuz panjuruda ekle acayıp guzel duruo.Bide farların içini boyattın mı?
Fikir versin diye kendi aracım

Ekli dosyalar

• 16032012245.jpg
    16032012245.jpg
    91.9 KB · Görüntüleme: 33
  • 10032012237.jpg
    10032012237.jpg
    91.9 KB · Görüntüleme: 31

akcan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş yazmayı unutmusum yapılacaklar lıstene logosuz panjuruda ekle acayıp guzel duruo.Bide farların içini boyattın mı?
Fikir versin diye kendi aracım

logosuz panjur almayı dusunuyorum. resımde guzel duruyor ama bı tane gt de gördum gumus grı. hıc guzel durmamıs aracta. takıp denemem lazım. ama senın araban guzel ornek oldu. beyaz da nasıl durdugunu gormus oldum. bu arada farların ıcını kararttım. sıyah folyo ıle entaraını dolandı. sınyalın oldugu kısmı tamaen kapladı sıyada.

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
logosuz panjur almayı dusunuyorum. resımde guzel duruyor ama bı tane gt de gördum gumus grı. hıc guzel durmamıs aracta. takıp denemem lazım. ama senın araban guzel ornek oldu. beyaz da nasıl durdugunu gormus oldum. bu arada farların ıcını kararttım. sıyah folyo ıle entaraını dolandı. sınyalın oldugu kısmı tamaen kapladı sıyada.
kardeş bende böle bısey dusunuyorumda farın ıcınımı actılarda yaptılar. Bıde far acılıp kapandıktan sonra duzen tutmuyo su alıyo felan dıolar. Doğrumu kardeşim ??

akcan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bende böle bısey dusunuyorumda farın ıcınımı actılarda yaptılar. Bıde far acılıp kapandıktan sonra duzen tutmuyo su alıyo felan dıolar. Doğrumu kardeşim ??

kardeş benım farlar yaptırmadan önce kötuydu. yıkattıgımda genelde farlar buharlanıyo bı sure gecmıyordu. yaptırdıgım yer bıraz pahalı yapıyor ama ısını guzel yapıyor. farı actıktan sonra kırık yerlerını felan tamır edıyorlar. yaptırdıktan sonra buharlanma dahı olmadı bidaha.