Buda benim opelİm....

akcan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendin bilirsin ama satarsan pişman olursun haberın olsun.Eğer aracından şikayetın yoksa boşver satma millet 80 90 model arabalara bınıo

dogru soyluyorsun kardes ama satmamın bı sebebıde aracımın yakıtı. gunluk ıse gıt gel 50 km yol yapıyorum. cok yakıyor.butun bakımları yaptırdım kullanıma göre 250-300 kurus arası yakıyor. aracı 22 kurus yakıpta bu sefer cok yakmıs dıyenlere ımrenıyorum artık. aracın bıtek baskı balatasını degıstırmedım. kalkısında cekısınde hıc bı sorun yok ama bıraz daha durursa onuda yapacagım...

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dogru soyluyorsun kardes ama satmamın bı sebebıde aracımın yakıtı. gunluk ıse gıt gel 50 km yol yapıyorum. cok yakıyor.butun bakımları yaptırdım kullanıma göre 250-300 kurus arası yakıyor. aracı 22 kurus yakıpta bu sefer cok yakmıs dıyenlere ımrenıyorum artık. aracın bıtek baskı balatasını degıstırmedım. kalkısında cekısınde hıc bı sorun yok ama bıraz daha durursa onuda yapacagım...
bn gunluk okula gıdıp gelıyorum 80 km tup yok aracımda bı seferde 20 ıle 22 tl arası yakıo kullanısa göre ortalama 300 krş yakıo yaksında helal yaktığı benzın oldu 5 tl arabalar ne yapsın

akcan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bn gunluk okula gıdıp gelıyorum 80 km tup yok aracımda bı seferde 20 ıle 22 tl arası yakıo kullanısa göre ortalama 300 krş yakıo yaksında helal yaktığı benzın oldu 5 tl arabalar ne yapsın

sen benzınde 300 kurus dıyosun. benımkı gaz da 250-300 kurus arası yakıyor.

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen benzınde 300 kurus dıyosun. benımkı gaz da 250-300 kurus arası yakıyor.

kardeş bujılerinı değiştir nck marka buji tak 3 tırnakli benim aracım ondan sonra hem çekiş hem yakıt düzeldi

akcan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bujılerinı değiştir nck marka buji tak 3 tırnakli benim aracım ondan sonra hem çekiş hem yakıt düzeldi

bujılerı degıstırmıstım gecen hafta. orjınalını taktırmıstım.
boğaz kelebegını temızletmeyı dusunuyorum. faydası olur dıye dusunuyorum.

delimai18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar.. aracıma bende bu tampon eklerinden yaptırmak istiorum.. ankarada bunları alabılecegim ve yaptırabılecegım yerler neresi yada siz nereye yaptırdınız.maliyeti ne kadar

akcan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar.. aracıma bende bu tampon eklerinden yaptırmak istiorum.. ankarada bunları alabılecegim ve yaptırabılecegım yerler neresi yada siz nereye yaptırdınız.maliyeti ne kadar

merhaba kardes. bu ısı ankarada en ıyı yapan yer otosport yani karlıkcı halıl. yeri şaşmazda.benım aracımda gordugun ön ve arka karlık, bagaj spoılerı 350 tl ye aldım. parçaları dısarda boyatıp tekrar karlıkcı halıle taktırdım. oradan boyalı olarak almak ıstersen parça başı + 40 tl. benım dısarda boyatma sebebım on arka tampon ve bu 3 parçanın toplamını 200 tl ye boyattım. hem daha uygun oluyor. hemde tamponlarla karlıkların renk tutmama gıbı bı sorunu olmuyor.

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujılerı degıstırmıstım gecen hafta. orjınalını taktırmıstım.
boğaz kelebegını temızletmeyı dusunuyorum. faydası olur dıye dusunuyorum.

kardeşim boğaz kelebeğini ve emme manifoldunu temizlettir güzelce hava filtreni sık sık değiştir çok pahalı bişey değil. birde bosch'un 4 tırnak bujilerinden almanı tavsiye ederim herşeyini etkilio , tüpün filtrelerine baktır değişecek olabilir ve kalibrasyon yaptır tekrardan umarım yardımcı olabilmişimdir