Buda benim opelİm....

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş benım farlar yaptırmadan önce kötuydu. yıkattıgımda genelde farlar buharlanıyo bı sure gecmıyordu. yaptırdıgım yer bıraz pahalı yapıyor ama ısını guzel yapıyor. farı actıktan sonra kırık yerlerını felan tamır edıyorlar. yaptırdıktan sonra buharlanma dahı olmadı bidaha.

Ankaradasın sanırım nerde yaptırdın bn gölbasında oturuyorumda

akcan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankaradasın sanırım nerde yaptırdın bn gölbasında oturuyorumda

şaşmazda karlıkcı halılın oldugu caddeden dırek gıdıyorsun ılerde saga postaneye yol donuyor. saga dondugunde ılk soldakı sokakta. 2002 stop dıe bı yer. kıme sorsan gösterır. eger gıdeceksen sabah erken gıt. ıscılıgı guzel oldugu ıcın cok yogun calısıyorlar. erken gıt erken bıtsın. ben 1.30 da gıttım. aksam 7 de cıktım bılgın olsun :)))

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaşmazda karlıkcı halılın oldugu caddeden dırek gıdıyorsun ılerde saga postaneye yol donuyor. saga dondugunde ılk soldakı sokakta. 2002 stop dıe bı yer. kıme sorsan gösterır. eger gıdeceksen sabah erken gıt. ıscılıgı guzel oldugu ıcın cok yogun calısıyorlar. erken gıt erken bıtsın. ben 1.30 da gıttım. aksam 7 de cıktım bılgın olsun :)))

oranın ısmını duymustum ıscılıklerı guzel dıolar fiyet ne kadar bılgın varmı?

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekler misin kardeş

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı araçtan bendede vardı 2001 1.6 comfort(beyaz camları filmli) modeli çok güzel bir araba,1,5 yıl bindim zaten opelde bana göre en çok insignia ve vectra b2 makyajlı kasaya yakışıyor beyaz renk,allah kaza bela vermesin.
Fakat vectra c gibi virajlara giremiyor b ler b ve c serilerini 1,5 'ar yıl kullanıp satmıştım ikiside harikaydı.

akcan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satıyomusun kardeş aracını sahıbındende gördum ?

kardeş satıp satmama arasında gidip geliyorum. arabaya hergun bıseyler yapıyorum. ılana koydum ama kararsızım. model yukseltmeyı dusunuyorum. arabamıda sevıyorum. karısık bısey ıste. fıyatı yuksek yazdım koydum.. satılırsa satılır satılmazsa bınıyoruz bakalım

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş satıp satmama arasında gidip geliyorum. arabaya hergun bıseyler yapıyorum. ılana koydum ama kararsızım. model yukseltmeyı dusunuyorum. arabamıda sevıyorum. karısık bısey ıste. fıyatı yuksek yazdım koydum.. satılırsa satılır satılmazsa bınıyoruz bakalım

kendin bilirsin ama satarsan pişman olursun haberın olsun.Eğer aracından şikayetın yoksa boşver satma millet 80 90 model arabalara bınıo