Bu Sünger Mucize Yaratıyormuş

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle ya HB kargo ücretini koyunca pek tadı tuzu kalmadı ya. Ama güvenirlik bakımından HB güveniyorum. Bunca zaman aldıklarımdan bir sıkıntı yaşatmadı bana o yüzden tercih ediyorum. Şimdi kararsız kaldım alayım mı? almayayım mı?
daha önce hb dan hoparlör almıştım montaj yaptım baktım büyük geldi geri gönderdim hemen aldılar. dana önceden de bikaç defa bu şekilde geri gönderdiğim ürün oldu. bende güvenirim. tv,pc, telefon hem ordan alırım geri gönderebilmek için ama böyle ucuz seyleri genelde çinden almak lazım. zaten aynı ürün. onlar da çinden getirip satıyorlar. gittigidiyor bu süngerin ilanını koyarken direk çin sitesindeki fotolarla koymuş 3 tanesini 13 tl ye satıyor.
ben başka bir şey alırken senin açtığın konudan gördüğüm için siparişime eklemiştim.sadece bu sünger için kargo ücreti verilirmi diyorsan bence verilmez. başka bir şey almayacaksan bunun için sipariş verme. illa denemek isterim dersen benim kargo çinden gelince bir-iki tane yollarım sana. burdan karşı ödemeli göderirim denemiş olursun.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eyvallah o zaman senin ürün geldiğinde bir tane sen bana yolla da bir deneyelim bakalım. En azından içimde kalmamış olur.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:) tamam abi. gelince haberleşiriz yine kargoya veririm burdan

Eyvallah kardeşim şimdiden teşekküre derim ;) iletişimde oluruz. Bu Çin sitesinin adresini sana zahmet olmaz ise özelden yollar isen bir inceleyeyim bakalım :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hakan kardeşimin yolladığı ürün elime ulaştı buradan kardeşime bir kez daha teşekkür ederim. Kısa zaman içinde aracım da deneyeceğim ;)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan kardeşimin yolladığı ürün elime ulaştı buradan kardeşime bir kez daha teşekkür ederim. Kısa zaman içinde aracım da deneyeceğim ;)

inş işine yarar abi. güle güle kullan.
telefonda bahsettiğim ürünlerin temiz ve kirli halleri. demlik semaver demliği. semaver bacasının isi ile kararmıştı. tencere de geçen yazdan salça yapımından :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vay vay baya baya tertemiz etmiş ya. Bu ürünleri bu hale getirdi ise dur bakalım benim kaput ne hale gelecek :D

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana soracak olursan hepsiburada dan alma. hem pahalı hemde pempe .Çin den gelince onuda dener yine yazarım .işe yaradığı kesin ama videodaki gibi değil :)
Çin de 7-8 dolar a 100 adet alınabiliyor. burda aynı fiyata 3 tane alınıyor. bir fırın ve arabada ufak biryerede denememe rağmen hemen bitti. bi iş yaparken bir tane kesin yetmez bikac tane lazım oda Türkiye de pahalıya geliryor

hakan bey, çin'den hangi siteden sipariş veriyorsunuz