Bu Sünger Mucize Yaratıyormuş

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Evet arkadaşlar bir ürün var. Bu ürün anladığım kadarı ile boya üzerinde temizlik için kullanılan bir ürün. Netten bir kaç video izledim baya iş yapıyor gibi görünmekte siz değerli arkadaşlar bu konu da ne der?

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20035740&Productid=otm09c022

OA_1051749.jpg

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 yorumun 3'üde olumlu.Ne olaki bunun yapısı merak ettim.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemal sunal filimlerindeki ''şıh'' geldi aklıma :D:D:D
bitanesindede diyordu ben onun şıh kere D&'%^8!'0 :D:D:D:D:D

yav bi sünger nekadar mücüze yaratır merak ettim nadir ağabiy alda en azından doğrumu yanlışmı onu görelim

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sünger değil de kil gibi anladım ben bunu, kile benzer bezler üretilmişti zaten.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vallahi videolar filan var ama sanırım yapısı biraz zımpara özelliğine sahip bir malzemesi var. Sulandırarak zımpara yapıyor gibi me geldi. Pekte emin olamadım. Ama baya baya kir filan çıkarıyor :D

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şanslı olarak birimizi seçelim :) ama benim arabam metalik.Yorumda metalik boyada pek verimli olmadığı belirtilmiş:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu ay HB çalıştım... :D silecek aldım, LPG motor katkısı aldım, tesisat kelepçesi aldım şimdi sıra bu üründe birde bundan alayım bakalım :D ön kaput leke içinde güneş yanığı ile birleşince kirli bir şekil alıyor alıp deneyeyim belki kirleri çıkarır :D çıkarmaz ise kaybım da olmaz sanırım hehe

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben buna benzer bir ürün kullandım ama benim kullandığım sünger (aslında sünger demek de yanlış ama ürün sünger gibi :) ) evin duvarlarındaki lekeler içindi ve oldukça da başarılı bir üründü. Ürün lekeli yere sürterek uygulanıyordu.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben buna benzer bir ürün kullandım ama benim kullandığım sünger (aslında sünger demek de yanlış ama ürün sünger gibi :) ) evin duvarlarındaki lekeler içindi ve oldukça da başarılı bir üründü. Ürün lekeli yere sürterek uygulanıyordu.

Abi sanırım bu üründen aynı şekilde iş yapıyor. Vallahi alıp bir deneme yapacağım yaw :D dayanamıyorum buna benzer ürünleri gördüğüm de :rakir:

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç. Ama aklıma ilk gelen şey "Mucizeler 5 TL olamaz" :D