Opel Corsa C Ses Sistemi Yardım.

lars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba muhtemelen eski konularda vardır. Daha güncel ve yeni ürünlerden dolayı eski ürünlerin fiyatlarının düştüğünü umduğum için yeni konu açıyorum.

Başlıktada belirttiğim gibi 2001 Corsa C aracım için kaset çaları değiştirmek istiyorum.
Yeni bir teyp +hoparlör düşünüyorum. Bangır bangır ses aramam sadece biraz tok ve hafif tatmin edici ses aramaktayım. Bunun için her hangi bir tavsiyeniz öneriniz veya tecrübeniz varsa paylaşabilir misiniz?

Ayrıca internetteki DoubleDin Teyplere baktım.

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otaytrd9200u&categoryId=60001687

Sizce bu ürün nasıl fiyat performans ve görsel olarak. 4*50W destekliyormuş. 4*50W hoparlör benim gibi yüksek ses aramayanlar için yeterlimi? Acaba benim corsada orjinal 4*kaç W var onuda bilmiyorum bu nedenle kıyaslama yapamıyorum. Birde bu ürün için eğer uyumluysa direksiyon kumanda aparatıda almayı düşünüyorum. Çok yüksek bir bütçem yok vazgeçip Pioner sony normal teyp de alabilirim.
Teşekkürler...

lars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demekki herkes aracında fabrikasyon sistemleri kullanıyor değiştiren olmamış enteresan...

alperlalbek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir çok kullanıcı bu konuda malesef tam net bir şey bilmiyor. Benim de içinde olduğum durum bu ama gözlemlerimi ve tecrübelerimi elimden geldiğince paylaşayım. Aracınız da direksiyondan kumanda var mı bilemiyorum var ise bu kumandalar linkteki multimedia ünitesi kullanıldığında devre dışı kalacaktır. Eğerki bu kumandalar yok ya da önemli değil diyorsanız http://www.hepsiburada.com/liste/so...x?productId=otsonyxav64bt&categoryId=60001687
bunun gibi kaliteli ürünleri tavsiye ederim.

Ama eğer ki direksiyon kumandaları önemli ise ve Uyumlu OEM cihaz araştırmanı öneririm.
Çıkış değerlerine çok takılma 45Watt kaliteli bir çıkışa sahip cihaz 55Watt kalitesiz çıkışa sahip bir cihazdan çok daha doyurucu ve kaliteli ses verir.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben orjin kasetçalara amfi bağladım pandizota da 2 oval hoparlör 10 numara .hırsızlarla uğraşmıyorum