Bu mu insanlık?

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir Türk olarak toplumumuzun asilliği yavaş yavaş kaybolmaktadır...

babay22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne olursa olsun insan canına kastetmeye kimsenin hakkı yok.Aynısını kendisine veya onun çocuğuna yapsalar nasıl olurdu acaba?!

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ayrıntıya dikkat edelim. Yayaların kaldırımda bile 3 kişi yanyana yürümemesi gerekirken, bunlar yolda 3 kişi yan yana yürüyorlar.

Kaldırım olmayan yerlerde yayaların yoldan yürümesine izin var. Ancak trafiğin aksamaması da gerekiyor. Bu arkadaşlar, inat ediyorlar. Az kenara çekilmeleri hatta yukarıda da ifade edildiği gibi tek sıra halinde gitmeleri lazım.

Buyrun cenaze namazına?

Hata olunca cezayı biz mi keseceğiz? İlginç...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöför haklı ama haksız oluyor işte.aşağı inip dövecen böylelerini. bandırmada aynı adam yolun ortasından yürüyor korna basarsan bekle 2dk diye hareket çekiyor. alayı sopalık sabahın 8'de içmeye başlayınca öğlene doğru düz yürüyemiyorlar gerçi normal karşılamaya başladım...

babay22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöför haklı ama haksız oluyor işte.aşağı inip dövecen böylelerini. bandırmada aynı adam yolun ortasından yürüyor korna basarsan bekle 2dk diye hareket çekiyor. alayı sopalık sabahın 8'de içmeye başlayınca öğlene doğru düz yürüyemiyorlar gerçi normal karşılamaya başladım...
delikanlıysa inip tartışsın veya dövsün. (darp etmek de yanlış).arabayla yanlamak ve çarpmak ne oluyor?

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben böyle tiplerden çok korkuyorum.Bir opelim timi düzenlesekte böyle olaylarda hemen toplaşsak...Çünkü devlet böylelerine ceza vermekten aciz...Bir de şöyle bir şey var..Bu trafikte ki magandalar da bizim gibi forumda yazan İNSAN evlatları... Belki forumda iki bin küsür mesajı vardır...Tamamen salladım sayıyı...Belki Honda nın forum sitesine de üyedir...Çok saygındır kendisi...Artık sağa sola dönüşlerde yayaya olan geçiş hakkını pek önemsemiyorum...Dönemeçlerde beklerken arkadan gelip çarpıp sonrada ne bekliyorsun diye üste çıkan insan evlatları çokkkkkk
Yaya geçitleri tamamen tuzak bence.Yaya geçidine çok yakınken önüme son anda geçip takip mesafemi tamamen sıfıra indirip de aniden duran önümdeki araba yüzünden her ne kadar dursam da dokunmak zorunda kaldım.Sabahın 7 si ve kimse yok.İnanılmaz şekilde ender görülecek bir olay oldu.
Bu umursamama olayı tamamen doğru.Ben de umursa(ya)mıyorum. Dursam çarpacaklar. Durmasam ben çarpacağım anlamadım gitti.
Ege bölgesinde kaldırım kavramı yok. O yüzden herkes yoldan gidiyor.
Ama yine de yoldan giden yayalara tahammülüm yok. :) Bu demek değil ki videodaki hareket doğru. Bence %100 yanlış. Ama sanırsam adam uyardığı halde yayalar dikkate almamışlar.Adamın da ters saatine denk geldi demek ki.

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
"Kazada 19 yaşındaki genç yaralanırken iki arkadaşı ise yara almadan kurtuldu. Çenesine 5 dikiş atılan genç hastanede tedavi altına alınırken gözaltına alınan Sürücü daha sonra serbest bırakıldı."

Bu topicde küfretmek serbest olsun. Yalvarıyorum...