Bu mu insanlık?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında suç devletin Allah için bakın yaya için kaldırım varmı? yaya geçitleri zaten dar bide ona ya ağaçla kesmişler yada tel...kutusu ile ya bilmem ne ile..
Bu arada Arac sahibi ne yazıkki çoğu gibi merhamet sevgi insanlıktan nasiplenemeyenlerden...

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sislere xenon takmış,birde gündüz açmış Allah'ın apaçisi.Birde yaptığı harekete bak.

Otoban gibi kaldırım varkende,yolda yürüyen yayalarıda hiç anlamıyorum.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kamera olduğunu bileseydim yapar mıydım yaa. neyse allahtan civic ile görüntü vermişiz, opelim'e laf gelmesin :D :kop:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sislere xenon takmış,birde gündüz açmış Allah'ın apaçisi.Birde yaptığı harekete bak.

Otoban gibi kaldırım varkende,yolda yürüyen yayalarıda hiç anlamıyorum.
Hangi otoban gibi kaldırım ben orda kocaman klima mı nedir onun kaldırımı işgal ettiğini göryorum:kop:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi otoban gibi kaldırım ben orda kocaman klima mı nedir onun kaldırımı işgal ettiğini göryorum:kop:

Abi onu genel olarak söyledim. Otoban gibi kaldırımlarımızda var ama hala yolda yürüyorlar. Videoda'ki klasik işgal edilmiş kaldırımlardan haklısın:)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Haklı iken haksız duruma düşmüş.

Evet, yapılan hiç ama hiç hoş değil. Fakat yolun ortasından böyle de yürünmez ki! Ki 3 defa uyarıyor gençleri. Gençler inadına yapıyor besbelli. Sinirlenmemek mümkün değil. Yalnız tepkinin de böylesi olmamış. Devletin yayalara da ağır yaptırımlar uygulaması lazım. Böyle lakayıtlık olur mu?

Son düzenleme:

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel ülkemde kaldırım mı var ki kaldırımdan yürüsünler.
Araçlarımız var hepimizin de ama yaya her koşulda araçlardan üstün olmalı diye düşünüyorum.

Maddi tazminat davası+cana kast...

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ayrıntıya dikkat edelim. Yayaların kaldırımda bile 3 kişi yanyana yürümemesi gerekirken, bunlar yolda 3 kişi yan yana yürüyorlar.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kaldırım olmayan yerlerde yayaların yoldan yürümesine izin var. Ancak trafiğin aksamaması da gerekiyor. Bu arkadaşlar, inat ediyorlar. Az kenara çekilmeleri hatta yukarıda da ifade edildiği gibi tek sıra halinde gitmeleri lazım.