Bu mu insanlık?

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
yolda yürüyenlere bende uyuz oluyorum ama bu kadar abartmadım tabiki:) en sonuncusu dün oldu mesela, bunlar gibi arkasından gelsem neyse görmedi derim ama 3-4 kişi karşıdan benim geldiğimi göre göre kaldırıma çıkmadılar, selektör yapıyorum umursayan yok, tampona kadar gelip yavaşlayana kadar kaldırıma çıkmadı zibidiler. babamlarda bana kızıyor yavaşlasana diye, yola sağlı sollu kaldırım yapmışlar, ona rağmen yolda yürüyene özellikle de gençse acımam. yaşlılar kaldırıma in çık yapmamak için yolda gidebiliyor

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben böyle tiplerden çok korkuyorum.Bir opelim timi düzenlesekte böyle olaylarda hemen toplaşsak...Çünkü devlet böylelerine ceza vermekten aciz...Bir de şöyle bir şey var..Bu trafikte ki magandalar da bizim gibi forumda yazan İNSAN evlatları... Belki forumda iki bin küsür mesajı vardır...Tamamen salladım sayıyı...Belki Honda nın forum sitesine de üyedir...Çok saygındır kendisi...Artık sağa sola dönüşlerde yayaya olan geçiş hakkını pek önemsemiyorum...Dönemeçlerde beklerken arkadan gelip çarpıp sonrada ne bekliyorsun diye üste çıkan insan evlatları çokkkkkk

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
tamam haklısın cocuklar yolun ortasından yuruyor uzatma korna bas gec kaldırım olsa kaldırımdan yuruycek cocuklar kendını rezıl ettı

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Videodakiler pek cocuk değil cekeceklerdi aşağı kaşı gözü patlatıp bırakacaklardı ama nerde onlarda öylece bakmış arabada kalabalık olabilr belki ama dayakta yesem o aracın camı farı yere indirirdim en azından :mad: :sopa:

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Ben böyle tiplerden çok korkuyorum.Bir opelim timi düzenlesekte böyle olaylarda hemen toplaşsak...Çünkü devlet böylelerine ceza vermekten aciz...Bir de şöyle bir şey var..Bu trafikte ki magandalar da bizim gibi forumda yazan İNSAN evlatları... Belki forumda iki bin küsür mesajı vardır...Tamamen salladım sayıyı...Belki Honda nın forum sitesine de üyedir...Çok saygındır kendisi...Artık sağa sola dönüşlerde yayaya olan geçiş hakkını pek önemsemiyorum...Dönemeçlerde beklerken arkadan gelip çarpıp sonrada ne bekliyorsun diye üste çıkan insan evlatları çokkkkkk

eminim sallamadır :)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Videodakiler pek cocuk değil cekeceklerdi aşağı kaşı gözü patlatıp bırakacaklardı ama nerde onlarda öylece bakmış arabada kalabalık olabilr belki ama dayakta yesem o aracın camı farı yere indirirdim en azından :mad: :sopa:
Camı çerçeveyi indirsen milli servet...Bana göre hata...Bunlara en güzel ceza ehliyetine 5 sene kullanmaması....Dayak atsan yine yapar...Ama ehliyeti alırsan 5 sene kullanamasın...Bir daha yapamaz böyle bir hareket...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Camı çerçeveyi indirsen milli servet...Bana göre hata...Bunlara en güzel ceza ehliyetine 5 sene kullanmaması....Dayak atsan yine yapar...Ama ehliyeti alırsan 5 sene kullanamasın...Bir daha yapamaz böyle bir hareket...
iyi güzel hoş diyorsunda ehliyetini alacak kanun yasa devlet nerde bırak bu videodakinin ehliyetini adam resmen katliam gibi kazalar "adı kaza" yapıyor devletim hükümetim 5 tl ceza kesmiyor kısacası benim şahsen kanun yasaya olan güvenim kalmamış diyebilirm neden olarakta bnlerce neden sayarım ama burası yeri değil hakkımı kendim ararım hesabı yanlışmıyım diye düşünüyorum evet yanlışım ama ne yapım hep doğru olmayı bazen başaramıyor insan

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Görüntüde yaşananlar hiç hoş bir şey değil, sürücünün yaptığı çok hatalı bir şey. Yanlız aklı selim bir sürücü bu tür bir şeyi asla yapmaz, ortada yayalar tarafından fazla tepki olmadığına göre demek ki bizlere yansımayan birşeyler yaşanmış olmalı. Diğer yandan olay bitmiş, kaldırım başlamış ama yayalardan biri inatla kaldırım yerine yolun ortasına doğru yöneliyor. Bir diğer önemli nokta Adapazarı'nda araç sürmek ve yaya olmak çok zor, benim gözümde trafik hususunda en kötü şehirlerden birisidir.