Bu kadarda olmaz yaaa...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asıl önemli olan yağ pompası, gerisine takılma. eğer yağ pompası uyduruk birşey takılmışsa o zaman endişelen sen. olan olmuş zaten.

ustam iyi dedi yağ pompası inşaallah bi sıkıntı çıkartmaz az önce aradım ne yaptın diye araban hazır gayetde iyi dedi motor felan bi sorun var mı dedim yok dedi biraz rahatladım. zaten şimdiye kadar motor arızası yapmadı araba çok şükür bundan sonrada yapmaz inşaallah. yanlız bir şey soracam bu motor durumunu gösteren testler varmış nerde yapıyolar bunu bizim çorum da yok böyle bir test yeri sizin bildiğiniz var mı ve kaça yapıyolar :confused:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
faturayla olsa nolcak,oraya orjinal yazınca orjinalmi kullanıyorlar sanki,orda ustaya orinal parçayı veriyo,usta da başka araçtan cıkan yan sanayiyi yapıştırıyo,orjinalide kendi alıyo olay bitiyo,yetkili servis kdr lanet bişey yok zten ama kimse anlamıyo çok para verince cok iyi yapılıyo zannediyo herkes.Bizmde daha önce söylediğim gibi bujiler yan sanayi cıkınca anladık,faturadada orj parça yazıyodu.

Fatura yasal işlemlerde delil olarak kullanılır. Fatura kesildigi zaman işin rengi degişir.

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buda gösteriyor ki "napacan faturayı" gibi sorulara güzel cevaplar vermek lazımmış. Bu konuda en beğendiğim servisler Bosh Car servisler, adamlar herşeyi ayrıntısıyla yazıyorlardı.

balgattakine bidaha ayak basmam çarşamba buluşunca gösterim bi boya koruma yaptılar allah bildiği gibi yapsın onları.

ama ankamallun ordaki iyi farlarımı ordan aldım

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
faturayla olsa nolcak,oraya orjinal yazınca orjinalmi kullanıyorlar sanki,orda ustaya orinal parçayı veriyo,usta da başka araçtan cıkan yan sanayiyi yapıştırıyo,orjinalide kendi alıyo olay bitiyo,yetkili servis kdr lanet bişey yok zten ama kimse anlamıyo çok para verince cok iyi yapılıyo zannediyo herkes.Bizmde daha önce söylediğim gibi bujiler yan sanayi cıkınca anladık,faturadada orj parça yazıyodu.

Birçok Yetkili veya yetkisiz servislerde patron, yönetici, usta ve muhasebeci vs birsürü düzenbaz ve düzenbazllık iç içedir.
Kimin kimi öptüğünü bazen anlayamazsınız.. Tabii müsterinin öpüldüğü kesin..

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birçok Yetkili veya yetkisiz servislerde patron, yönetici, usta ve muhasebeci vs birsürü düzenbaz ve düzenbazllık iç içedir.
Kimin kimi öptüğünü bazen anlayamazsınız.. Tabii müsterinin öpüldüğü kesin..

desenize hepsi danışıklı döğüş... patrona sorsam benim haberim yok yöneticiye gitsen o da haberim yok ustaya gitsen ben orjinal parça dedim parçadaki arkadaş yanlış yazmış parçayı yazana sorsan usta bana böyle dedi falan filan uzayıp gider kimse üzerine almaz sonra lanet edip çıkarsın ordan olan yine müşteriye olur...