Bu kadarda olmaz yaaa...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bugün çok canım sıkıldı sizinle paylaşmak istedim insan sıkıntıyı paylaşmayınca rahatlıyamıyo. bilen arkadaşlar vardır arabamı aldıktan 2 ay sonra komple motor yaptırmıştım servisin birine (ismi lazım deil). iyi para aldılardı benden.
aradan hemen hemen 2 sene geçti bir daha o servise uğramadım kendime başka usta buldum burda tanıştığım çağrı kardeşimin tavsiyesi üzerine. bugün arabamı 10.000 km bakımı için ustama bıraktım az önce telefonla görüştük arabanda bişey yok abi dedi ama triger setin olsun diğer bazı parçalar olsun hep yan sanayi takmışlar dedi. nasıl olur dedim hepsine orjinal gm parça takılacak diye anlaştık , parasını orjinal parçaya göre ödedim dedim hatta listesi dahi var desemde yok abi dedi yan sanayi takmışlar dedi ha bu usta yalan söylicek biri deil buna çok eminim aynı zamanda köylüm çıktı kendisi 1,5 senedir de ona gidiyorum. zaten çağrıda abi bunlar güvenilir insanlar demişti hakikaten öyleler.
yazık bu insanlara hem fazla para alıyolar hemde istediğin parçayı takmıyolar iki elim yakalarında bu insanların. o para nasıl boğazlarından geçti hayret ediyorum yaa resmen haram ya kul hakkına giriyolar.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bugün çok canım sıkıldı sizinle paylaşmak istedim insan sıkıntıyı paylaşmayınca rahatlıyamıyo. bilen arkadaşlar vardır arabamı aldıktan 2 ay sonra komple motor yaptırmıştım servisin birine (ismi lazım deil). iyi para aldılardı benden.
aradan hemen hemen 2 sene geçti bir daha o servise uğramadım kendime başka usta buldum burda tanıştığım çağrı kardeşimin tavsiyesi üzerine. bugün arabamı 10.000 km bakımı için ustama bıraktım az önce telefonla görüştük arabanda bişey yok abi dedi ama triger setin olsun diğer bazı parçalar olsun hep yan sanayi takmışlar dedi. nasıl olur dedim hepsine orjinal gm parça takılacak diye anlaştık , parasını orjinal parçaya göre ödedim dedim hatta listesi dahi var desemde yok abi dedi yan sanayi takmışlar dedi ha bu usta yalan söylicek biri deil buna çok eminim aynı zamanda köylüm çıktı kendisi 1,5 senedir de ona gidiyorum. zaten çağrıda abi bunlar güvenilir insanlar demişti hakikaten öyleler.
yazık bu insanlara hem fazla para alıyolar hemde istediğin parçayı takmıyolar iki elim yakalarında bu insanların. o para nasıl boğazlarından geçti hayret ediyorum yaa resmen haram ya kul hakkına giriyolar.

servisin kestiği faturaya iyice baktınız mı orada belirtmesi lazım orjinal mi muhadil parça mı kullandığını

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatura vermediler istedim bi tanıdık vardı orda uzaktan ne yapacan faturayı dedi bende iyi ozaman dedim ama verdikleri parça listesindeki fiyatlar ve benim konuşmam orjinal üzere sözlerine güvendik.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buda gösteriyor ki "napacan faturayı" gibi sorulara güzel cevaplar vermek lazımmış. Bu konuda en beğendiğim servisler Bosh Car servisler, adamlar herşeyi ayrıntısıyla yazıyorlardı.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buda gösteriyor ki "napacan faturayı" gibi sorulara güzel cevaplar vermek lazımmış. Bu konuda en beğendiğim servisler Bosh Car servisler, adamlar herşeyi ayrıntısıyla yazıyorlardı.

haklısınız denecek çok şey var ama ALLAHINDAN bulsunlar ben adamların sözüne güvendim ilk arabam ilk defada bunlara gittim tamire ilkinde yedim bu kazığı yazık valla ya ne güçlükle ödedim o parayı varya kendime çocuklarıma hiçbir şey almadan borcumu ödedim adamların bana yaptığına bak :(

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatura vermediler istedim bi tanıdık vardı orda uzaktan ne yapacan faturayı dedi bende iyi ozaman dedim ama verdikleri parça listesindeki fiyatlar ve benim konuşmam orjinal üzere sözlerine güvendik.

hatayı en başında yapmışsınız ne demişler söz uçar yazı kalır

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatayı en başında yapmışsınız ne demişler söz uçar yazı kalır

doğru ama bu herkes için geçerli deil en azından benim ve çalıştığım yer için biz firma olarak söz verdiysek emin olun o yerine geliyo zaten bu yüzden bunları kendimiz gibi zannettik güvendik. birde bunlar da esnaf müşteri kaybetmek çok iyi birşey mi böyle yalanla dolanla iş yaparak herşeyimizi yazıya dökecek deiliz ya. bazı zamanda kardeşim ne kağıdı bize güvenmiyomusun biz esnafız söz verdiysek yaparız diyolar bize müşteri lazım diyolar.

asosyal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servisin fatura kesmeden para alması normal birşey değil.Hata enbaşta sizde neden derseniz;güvendiyseniz şüphe etmeceksiniz.Şüphe edecekseniz de kimseye güvenmeyeceksiniz.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun... demek ki tanıdıkla iş yapılmayacağı bir kez daha ortaya çıktı.. herşey usulüne uygun olacak ben insanlardaki bu işgüzerlığı anlamıyorum özellikle servislerdeki.. canımızı emanet ediyoruz ayıp vallaha

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servisin fatura kesmeden para alması normal birşey değil.Hata enbaşta sizde neden derseniz;güvendiyseniz şüphe etmeceksiniz.Şüphe edecekseniz de kimseye güvenmeyeceksiniz.

ben şüphe etmedim parçayı bulduk gözümüzle gördük yan sanayi olduğunu şüphe etse idim 2 sene niye bekleyim arabayı alır almaz başka ustaya götürür baktırırdım