Bu kadarda olmaz yaaa...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi örneğin triger setini sordum netten de baktım orjinali 130-160 tl arası ben 2011 de yaptırmışım ve 150 tl almışlar ne olursa olsun biz orjinal diye konuştuk parada ucuz da deil ama adamlar yapmışlar yazık ne deyim.

Nette kim orijinal ürün satıyormuş. Netten aldıgınız ürünün orijinal olup olmadıgını nereden biliyorunuz.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelgm sitesinden baktım vede ustama sordum ordan yazdım benim usta orjinaline 160 tl dedi opelgm sitesindede 130 tl yazıyo

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memduh sorması ayıp komple motor için ne kadar ödemiştim bütün orjinal sandığın parçalar için.

ben sattığım vectra'yı yaptırırken İbrahim biliyor toplam 5000 liraya yakın para harcadım. bunun 1100 lirası krank geriye kalan 4000 lira civarı parçalar ve işçilik. ben binmek için olabildiğince çabaladım ama kısmet olmadı binmek.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memduh sorması ayıp komple motor için ne kadar ödemiştim bütün orjinal sandığın parçalar için.

ben sattığım vectra'yı yaptırırken İbrahim biliyor toplam 5000 liraya yakın para harcadım. bunun 1100 lirası krank geriye kalan 4000 lira civarı parçalar ve işçilik. ben binmek için olabildiğince çabaladım ama kısmet olmadı binmek.

bahadır toplam 5.500 tl ödedim bunun 1.600 tl si silindir üst kapak dı. parça parası 4.000 tl
dahan sonra 1.000 tl lpg sistemine ödedim ufak tefek öyle yaptık toplam 7.000-7.500 tl yi buldu ama bu servise toplamda verdiğim para 5.500 tl

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer parçalar ne durumda bilmiyorum pistonlar felan. triger seti benzin pompası yan sanayi çıktı valla iyice açtırırsam ne çıkar bilmiyorum.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faturayla olsa nolcak,oraya orjinal yazınca orjinalmi kullanıyorlar sanki,orda ustaya orinal parçayı veriyo,usta da başka araçtan cıkan yan sanayiyi yapıştırıyo,orjinalide kendi alıyo olay bitiyo,yetkili servis kdr lanet bişey yok zten ama kimse anlamıyo çok para verince cok iyi yapılıyo zannediyo herkes.Bizmde daha önce söylediğim gibi bujiler yan sanayi cıkınca anladık,faturadada orj parça yazıyodu.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faturayla olsa nolcak,oraya orjinal yazınca orjinalmi kullanıyorlar sanki,orda ustaya orinal parçayı veriyo,usta da başka araçtan cıkan yan sanayiyi yapıştırıyo,orjinalide kendi alıyo olay bitiyo,yetkili servis kdr lanet bişey yok zten ama kimse anlamıyo çok para verince cok iyi yapılıyo zannediyo herkes.Bizmde daha önce söylediğim gibi bujiler yan sanayi cıkınca anladık,faturadada orj parça yazıyodu.

aynen öyle valla usatanın vijdanına kalıyon zaten ordan çıktım dahada uğramadım oraya valla küçük esnaf olsun dürüst olsun istediği parayı alsın biz itiraz etmiyoz sağlam iş yap sağlam para al milleti dolandırma sizede geçmiş olsun

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaputu kaldırıp bir yoklasaydınız keşke şef, ben de yolda kalmıştım kayış kopartıp. Renault servisinde yaptırmama rağmen adam bana eski malzemelerin olduğu bir koli ve yeni malzemelerin ambalajlarını falan herşeyini gösterdi. Sol sinyal lambasını kırmıştım, bendeki mevcut valeo, adam onu bile GM takmış. Triger kayışının üzerinde turuncu pembe gibi gm baskılı zımbırtılar vardı falan filan. Usta işi biraz da şans işi, vicdansızın eline düşünce gerçekten kötü oluyor

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaputu kaldırıp bir yoklasaydınız keşke şef, ben de yolda kalmıştım kayış kopartıp. Renault servisinde yaptırmama rağmen adam bana eski malzemelerin olduğu bir koli ve yeni malzemelerin ambalajlarını falan herşeyini gösterdi. Sol sinyal lambasını kırmıştım, bendeki mevcut valeo, adam onu bile GM takmış. Triger kayışının üzerinde turuncu pembe gibi gm baskılı zımbırtılar vardı falan filan. Usta işi biraz da şans işi, vicdansızın eline düşünce gerçekten kötü oluyor

şimdi keşke baksaydım diyorum iş işten geçti ama. inanın bana aklıma hiç böyle bişeyle karşılaşacağım gelmemişti. onun için bakmadık arabada sıkıntı yok diye bindim yine bi sıkıntı yok ama benden fazla para aldılar ona üzüldüm.:(

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer parçalar ne durumda bilmiyorum pistonlar felan. triger seti benzin pompası yan sanayi çıktı valla iyice açtırırsam ne çıkar bilmiyorum.

asıl önemli olan yağ pompası, gerisine takılma. eğer yağ pompası uyduruk birşey takılmışsa o zaman endişelen sen. olan olmuş zaten.