Bu gün Aldesa taktırdık.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bunu söylerken hiç LPG'li sıralı sistem araç bindin mi? Bende ilk taktırmadan önce %10 kayıp var diye düşünüyordum 1.4 aracım olacak 1.3 diye düşünüyordum ki, kayıp felan yok resmen aynı araba bir gün misafirim ol gel aydına benzinde de sürelim LPG'de de farkı göremeyeceksin bile.

Murat beye katılmamak elde deil,Taktığımızın ertesi günü bizim burdaki ikizdere barajının inşaat sahasını görmek için dağın diğer tarafını dolandım,maksat çekiş testini etmek için ben çekişe bi düşüklük olup olmadığının farkına varamadım,geyet atak tırmandı dağı eskisi gibi;)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam sağolsun daha İzmir-Uşak yolunda bile (200 km) bir tane LPG dolum istasyonu yokken Kula'da tüpçüden aldığımız mutfak tüpünü bağlayaraktan yola devam etmişliğimizi hatırlıyorum :) o zamanlardan beri inadına LPG...

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ewetr bende aldesa taktirdim 9.ayda hiç bir sorunum olmadi daha biniyorum şimdilik ruhsatada işletmededim 9.ayda doluyor muanesi 9. yanıma gel o zaman yaparız dedi

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam sağolsun daha İzmir-Uşak yolunda bile (200 km) bir tane LPG dolum istasyonu yokken Kula'da tüpçüden aldığımız mutfak tüpünü bağlayaraktan yola devam etmişliğimizi hatırlıyorum :) o zamanlardan beri inadına LPG...
Araba birazcık benzin görseydi bari yavvv:D:D

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde bi tüpü anca bitirdim(daha yaz sezonunu açamamıştıkta ondan:D)
Neyse işte 45 lik simit tank vardı ve sanırım 36 lt gaz aldı(pederim doldutturmuş)
toplam 80 km si şehir içi olmak üzere 460 km yol etti ve ort 100 km hız ile...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Geçenlerde bi tüpü anca bitirdim(daha yaz sezonunu açamamıştıkta ondan:D)
Neyse işte 45 lik simit tank vardı ve sanırım 36 lt gaz aldı(pederim doldutturmuş)
toplam 80 km si şehir içi olmak üzere 460 km yol etti ve ort 100 km hız ile...

Dostum nereden alıyorsun LPGyi. Ben Aydın çıkışında İncirlovaya giderken 1.62 satan yerden alıyorum 4 depo aldım 52 TLye, 32LT gaz geliyor ve 440 ~ 450 km gidiyor. Çekişte çok az bir düşme hissettim.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende landirenzo taktım hemen doğru dynomometre üstüne çıktım. sadece fark 0.9kw çıktı bu demek oluyorki far 2 bg bile yok anlamında. aynı yerde aynı gün ardarda hem benzinde ölçüm yaptık hem gazda. sonuç bu kayıp yok yani test edilmiştir tecrübe ile sabittir.