Bu gün Aldesa taktırdık.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün 4 saat süren işçilik ve test sonucunda aracımız lpg li oldu.
Otoyolda test sürüşü ettik ve hiç bi çekişten düşme yok sanırım gayet seri hızlandı.Sanayiden dik bi rampada ışıklarda çıkıyoruz,araba pati çeke çeke çıktı gene:D
Yanlız canımı sıkan tek şey manifolt delindi gözümün önünde içim kıyıldı:(
Bu pipolu olanlardan takılmıcak mı dedim o başka sistemler falan dedi pekde bişi demedi,hiç açıklayıcı olmadı:mad:
Nese olan oldu,4 saat başında bekledim izledim,ama sanki ben sabahtan akşama kadar iş etmişim gibi yoruldum yavvvv:D
Benzin-gaz geçişlerinde hiç bi değişiklik olmadı desem yeridir sadece değişiyosa bi 50 rpm oynuyodur ibre o kadar,bunu klima,farlar uzunlar sisler falan açıkken bide arka rezistan açıken yani arabayı full yüklü iken ettim hiç bi sarsma olmadı,
Arabada lpg var mı yok mu belli olmuyo açıkçası:cool:
Şimdilik herşey çok güzel:)

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ustaya manifold delmeden yapiliyormus pipoyla dedim.oda bana bu isde en önemli sey manifolda en yakin yerden gazi vermektir yoksa verim düser tüketim artar dedi o nedenle biz manifolda en yakin yerden delip gazi veriyoruz dedi.pipoda bu mesafe cok uzuyor dedi.bilmem nekadar dogru artik :))

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.
benim sistem de Aldesa.
aldığımda araçta vardı.
sahibi 1000 TL'ye taktırdım diyordu.
sen kaç TL'ye taktırdın?

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde 1000 tl ye taktırdık,sadece 45 lt'lik simit tank farkı olan 50 Tl'yi saymassak:D
oda atikerin tankı.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Dostum nereye taktırdınız keşke haber verseydin. Hem tanışmış olurduk hemde incelerdik.
Hoş bidiğim kadarı ile ALDESA 2. sanayideki kaykallarındı. zaten 4 saate arabayı bir onlar çıkartıyor. Hayırlı uğurlu olsun.

Son düzenleme:

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende ustaya manifold delmeden yapiliyormus pipoyla dedim.oda bana bu isde en önemli sey manifolda en yakin yerden gazi vermektir yoksa verim düser tüketim artar dedi o nedenle biz manifolda en yakin yerden delip gazi veriyoruz dedi.pipoda bu mesafe cok uzuyor dedi.bilmem nekadar dogru artik :))

Dostum. Böyle lafmı var ya pipo benzin enjektörlerin önüne takılıyor bundan daha yakın yer mi var allah aşkına. Bu arada Pipo BRC'nin patentli ürünü . Başka firmaların kullanama hakkı yok :)

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla kardeşim ben anlamamki bu işten.bana usta öyle dedi bende pek tatmin olmadım ama açıkçası brc ye yetecek paramda yoktu.ustada iyi olduğundan atikeri taktırdım.şükür bir sorun yaşamadım.işallah olmazda.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Valla kardeşim ben anlamamki bu işten.bana usta öyle dedi bende pek tatmin olmadım ama açıkçası brc ye yetecek paramda yoktu.ustada iyi olduğundan atikeri taktırdım.şükür bir sorun yaşamadım.işallah olmazda.

Usta iyise marka o kadar önemli değil dostum için rahat olsun ben BRC taktırdım fakat ustaya ödedim o parayı