Bu filtreler orjinal mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cuneyt1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cuneyt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

İnternetten üzerinden opel periyodik bakım seti aldım. Mazot ve yağ filtreleri için orjinal yazıyordu fakat üzerlerinde GM amblemi göremedim. Bu parçalar orjinal mi?

pek orj e benzemiyor ama bilemiyorum ustalarımız ilgilenirse daha iyi olur bizde bilgilenmiş oluruz

üstteki yağ filitresi ise orjinal değil alttaki filitre purflux orjinale benziyor tabi ben 1.7 dti için konuşuyorum 1.3 motorlar fiat patentli olduğu için yağ filitreside orjinal olabilir ama dizelde asıl önemli olan hava filitresidir onu mümkünse yetkili servisten al ben öyle yapıyorum en azından kafam rahat

Orijinal degil. Orijinal olsa mutlaka GM yazar.
Ama purflux ve Ufi zaten Orijinal olarak satliyor. Yani Orijinal parca alirsan icinden o cikiyor zaten.

Fark etmez.

Üstteki Ufi Opellerin kullandığı yakıt filtrelerinden, alttaki yapı olarak doğru ama markasını bilmiyorum, kaliteli bir ürüne benziyor.

Orjinal değil ama şu da var orjinal kutusundanda aynı markalar çıkıyo Opel'e ürettiği ile kendi piyasaya sürdüğü aynı kalite mi o tartışılır...

slm arkadaslar benim bildigim opel bosch kullaniyor...nerden biliyorsunuz derseniz benim ark..bosch fabrikasinda calisiyor ordan biliyorum..ayrican benim servis te bosch filtre takiyor neden takiyorsunuz diye sordugumda diger markalara opel garanti vermiyormus ...benim bildigim bunlar..

Geri