Bu da Benim Arabam..!! [ Mitsubishi Evo 8 ]

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşler aşırı hız yapmayın radar dolu her yer.. sızın plakalara yazarlar sonra cezayı:D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çılgın be hacım Bi-turbo da var ama 400 metre dragta yermi acaba benim arabayı kapışalım :D:D

Emre58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HSG' Alıntı:
aa cok geç gördüm topici buda benim canavar :) oturup uzun uzun bakın..:eek:

evoximr0.jpg

4 Adet Alaşım jant
4 Adet Asfalt lastigi
1 Siyah Spoiler
Xenon

Harici 4 Adet Siyah 5 yıldız Jant
Harici 4 Adet Drift Lastigi
Harici Kırmızı Spoiler

ve bide tornavidası :):)

bende yorum istiyorum :)

aslında bi citrion xsara (lisanslı sebaistan leob)
bir de uzun yol hayvani Jeep im var.
Senin araba şapka kadar kardeş benimki o şapka gibi 3 eder seninkinin benimkini geçmesi kesinkile normal bende bide
Mercedes - Benz MCLaren Formula 1 var o küçük şapka kadar ama biraz uzun onun resimlerini bugün içerisinde koyarım...
ellerine sağlık koydugun için kazısz belasız:)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 ytl ye aldım bu bayram yurtdışından :) maksat oturup jantları degiştirmek spoiler le ugraşmak xenon larla gezmek.. benim citrioen.. işte onu kimse tutamaz :) ama pilli emiyor

Emre58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HSG' Alıntı:
20 ytl ye aldım bu bayram yurtdışından :) maksat oturup jantları degiştirmek spoiler le ugraşmak xenon larla gezmek.. benim citrioen.. işte onu kimse tutamaz :) ama pilli emiyor
Yurtdışına gerek yok benim mclarende almanyadan geldi.
seninki gibi küçüklerin fiyatları burada uygun.
cebinizde 50ytl olsun ilk başladığınız için sizin için en baba arabayı alırsınız.
benim diğer hedefim yakıtlı olanlardan alacam onlar cok süper benzini koy 2tanede pil çak benzin bitene kadar sür ama evde süremiyosun onu orası kötü işte bide fiyat onlarda cok yüksek yurtdişindan kullanılmış bakmayı düşünüyorum onların fiyatlar daha uygun diyorlar.
Sizlerde bence ilk olarak fazla para vermeyin çunku sonra pişman oluyorsunuz onun için 40 ytlnın ustune cıkmadan alıcaksın bitane güzel sürmeye başlıyınca kendine güveniyorsan sağa sola çarpmıyorsan alıcaksın yakıtlıyı bide ben buyuk arabayı tavsiye etmiyorum (eksilerini söyleyeyim size araba buyuk biyere sıgmıyorüağırühemen pil bitiyorüoraya buraya carpıyorsun gibi bisuru sorun oluyor) ben formulayı cok kullandım o daha guzel ama formulanında altı yere sıfır nerdeyse cakıllarda sorun oluyor.
bunun için jeepte düşünebilirsiniz ama off-road:) fazla konustum ben hadi kolay gelsin...

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan :)

Emre58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dscn5064fx9.jpg

dscn5065xr2.jpg

dscn5066uh1.jpg

dscn5067vy4.jpg

dscn5068sc9.jpg
dscn5070gh5.jpg

dscn5072ow1.jpg

Buda 4 Kalem pille çalışıyor bu baya hızlı ucuyor neredeyse 6 pil taktığımda motorunu bozmustum bunun abımınde vardı aynısından onunkıyle değiştirdim ikisini birleştirip süper yaptım:)
bu araba 3.Kattan düştü biyernde catlak bile yok bide yemek tahtası düşmüştü 4 sene önce:)