Bu araçlar hakkında yorum yapar mısınız?

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Erdem bana sorarsan bunların arasında 40bin liraya değecek araç panaromik camlı GTC. Diğer GTC lerle kıyaslayacak olursan hem OPC line hem de panaromik cam var, ki bu özellikler 3000lira için fazlasıyla değer. Golf lere gelince hiç bir ek özellikleri yok, gençken binmek istiyorsan bence tek kapı araçlara yönel. 4 kapı golf bana pek akla yatkın gelmedi. GT olan golf de bana kalırsa astra kadar şık değil. Honda ise ayrı, görünüşü çok güzel iyi de gidiyor ama ben olsam tercihim Panaromik GTC den yana olurdu.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence gtc den birini al.

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Panoramik tavanlı GTC yi tek geçerim bunların arasında...

cagriefe58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hondalar son tercihim olurdu heralde.golf gt ile ilgili vw forumlarında okuduğum şikayetlerden sonra insanın kafasında ister istemez bu motor hakkında soru işaretleri oluşuyor.benim tercihim gtc'lerden biri olurdu heralde.ancak diğer bir taraftan bu civardaki bi bütçeyle mini cooper s'te güzel bir tercih olurdu bence.cooper s'in şürüşü gerçekten çok keyifli,aklında olsun

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gençken kullanıcam derseniz gtc alın derim. Ama Honda ve Golf'te güzel gider hani. Ama ben bunların hiçbirisini almam Cdti ile yoluma devam ederdim. Devir ekonomi devri :D Yada daha büyük hacimli dizel araçlara yönelirim.

akif252

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
40 lira felan gibi bi para vermeyi düşünüyosan başka araçalr bak audi a4 yada mercedes yada bmw yeni kasa o ilandaki arabalar 40 liralık araba değil ha almak istiyosan al sonra zarar ettim araçdan deme satamazsın o paralara o araçları binmek istiyosanda sağlam araba al audi yada mercedes enazından 40 lirana yazık olmasın saygılar

car wolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf GT hem 1.4 hemde 170 hp seri makine + vergiside ötekilere göre düşük :)