bu araç alınır mı?? Vw golf 6

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ben almam alanada karışmam:(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende almam. Çekme belgesi bilmem ne? gerek yok başımın ağrımasına... karar tabi sizin fikrim benim bu yünden.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alınmaz.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
??? ben sanki cevap yazmıştım bu konuya ???
yepisyeni araba gönyesini bozacak bir kaza yoksa neden olmasın...ekmek yeme derdi yoksa alınır...

Kemalyanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.GencMekan.com
Durumu iyi olan birisi almaz gibi ama almayı düşünen de aracı gözle görüp ustalara gösterip almalı.

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her şey bir yana süvet ve istepne diye yazan birinden araba alınmaz, ayrıca VW çok sorunlu araçlardır, hem parçaları zor bulunur, pahalıdır, doğuş oto rezalletir, opelde de sıkıntılar oluyor diyebilirsiniz ama en azından parçalarımıız bulup sanayide bile vw grubuna göre çok daha ekonomik ve ucuz fiyatlara sorunumuzu çözebiliyoruz.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
vw grubundan anlıyor olsaydım alırdım... neden olmasın...

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç daha önce pert olduğu için çekme belgesi alınmıştır. yani trafikten çektirilmiştir. sonrasında yeniden ruhsat ve plaka alınıp tekrar muayenesi yapılmıştır. yeni plakası hiç çekinmeden verilmiştir. çünkü SMS atsanız da kaza görünmeyecektir. kaza eski plakaya çıkmaktadır.

yazılanlardan anlaşıldığına göre ön 3 parça değişip boyanmıştır.

kesinlikle uzak durulması gerekir

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her şey bir yana süvet ve istepne diye yazan birinden araba alınmaz, ayrıca VW çok sorunlu araçlardır, hem parçaları zor bulunur, pahalıdır, doğuş oto rezalletir, opelde de sıkıntılar oluyor diyebilirsiniz ama en azından parçalarımıız bulup sanayide bile vw grubuna göre çok daha ekonomik ve ucuz fiyatlara sorunumuzu çözebiliyoruz.

Al birini vur ötekine Rıfkı abi , opel de ak kaşık değil. :) Bizde 2004 polo var , opel'e göre daha ucuz parçaları..

Aracın direksiyonundaki alüminyum kaplama eksik gibi.
Madem bu araçların satılması zor oluyor. Neden bu araçları bir daha satıyorlar?? Hurdaya ayırıp parça parça satsın kasko firmaları? Böylelikle ortada pertten dönme araç da çok sık görülmez??

Son düzenleme: