bozuk mu acaba

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi akşamlar.Arabam 1-2 haftadır havalar baya sıcak olmasına rağmen sabahları ilk çalıştırmada 1500 devir civarı çalışıyor.Gazı basıp çekince 900 civarında normale dönüyor.Rolanti ayarlayıcısını söküp temizledim.Kelebek boğazını temizledim ama düzelmedi.Acaba bozuk mu?Ne marka tavsiye edersiniz?Fiyatı nedir acaba?

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam bu sıcaklarda sabahları yüksek devir çalışması normalmi

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hersey normal,hava sicak da olsa motor soguk ve ilk calismasinda yüksek devir normaldir..bu yüksek devir calismasi kisin uzun yazin kisa sürer...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz ayıda olsa sogutucu suyu sıcaklık sensorunden beyıne gıden bılgı sabahları motoru "soguk motor" olarak calıstırır

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
:rock:rocktabi hava sıcak ne kadar sıcak en fazla sabah saatinde 10
ºc dır oda hissedilen ama araba
º0 dir

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlız, ustalar işin tuhaf tarafı aracım kışın normal devirde çalışıyordu.Yani durum biraz ters.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
Yanlız, ustalar işin tuhaf tarafı aracım kışın normal devirde çalışıyordu.Yani durum biraz ters.
2 sabahtır bende de kışın olmadığı kadar yüksek devir var 1500 civarı, kışın bile 1200 civarına çıkar sonra hemen normale dönerdi otoparktan çıkar çıkmaz. şimdi daha yüksek ve daha uzun sürüyor düşmesi, arızalanan bir parça olabilir mi acaba? yoksa bu kadar çok takmamak mı lazım ya, tık dese hemen arıyoruz nedenini, millet yolda kalmadan akü değiştirmiyo, hafta sonu 8 tane araba saydım kozyatağı carrefour bahçesinde kaput açık akü değiştiriyor, hepsi de sağda solda serpiştirilmiş gibi otopark içinde, kaldıkları belli yani...