boya korumayı nerde yaptırmalıyım

surucuxsurucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaslar ,servısler 250 tl cıvarı fıyat verıyolar boya koruma ıcın nerde ve nasıl yaptırıyım saygılar....

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: boya korumayı nerde yaptırmalıyım

250 tl ye ben nano korumanın kralını yaparım kendim aracın yeni ise malzemeyi al kendin yap o paraya bütün araca defalarda koruma yapacak ürün alınabilir buna koltuk lar lastikler falan dahil serviste hızlı cilayı basar gönderirler ;)

tom wong

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir de seramik cila var.Sizin boya korumadan kastettiğiniz bu mu?Yoksa seramik cila başka bir şey mi?Geçenlerde Erdemirlerde gördüm bir insignia ya yapılmış çok güzel duruyor.1250 TL ama 1000 TL ye yaparız diyorlar.Bu konuda bilgisi olan var mı?

2014 astra sport 1.4T AS

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eliniz yatkınsa, doğru ürünlerle kralını kendiniz yaparsınız. Yok ben uğraşamam derseniz; tartışmasız Maslak Oto Sanayi Meguiar's diyorum.

se-r-da-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer yer probleminiz yoksa,bu işleri yapmaktan zevk alacağınıza inanıyorsanız teoride detaylı bir şekilde yardımcı olabilirim.ama bu durumunuz bu şartları sağlamıyorsa , Burak arkadaşın da dediği gibi kesinlikle önceliğiniz Meguiar's uygulama merkezi olmalı.Bir diğer alternatif de Sonax olabilir.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracıma ilk aldığımda kendim Bekbars 3K uygulamıştım 2015 9. ay da 2 yılını dolduracak. Tekrar uygulayacağım. 2 yıl dayanıyor. Diğerleri gibi 3-5 aya çıkmıyor. Boncuklaşma etkisi devam ediyor. Alman malıdır güvenle uygulayabilirsiniz.

http://www.bekbars.com/?Page=3K-Oto-Boya-Koruma