Boşta mı vitesdemi tasarruflu.

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yol bilgisayarı hortmlardan geçen yakıtı ölçerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hortumlardan geçen yakıt pistonlara gidenden daha az olamaz.

baştan sona okudum yorumları. ne kadar inatçı adamlar var forumda yahu!! burak sana da helal olsun kardeşim. bıkmamış usanmamış evirip çevirip anlatmışsın. :alkis: ben de o sabır yok. adamlar hala "vardır bi bildikleri" , "tam 0 tüketimmi 0.1 mi" gibi yazılar yazıyolar hala. diğer bi başlıkta teyp açılınca araç daha fazlamı yakıt tüketir deniyor. yuh yani.:D
kitapçıkta bile kısaca anlatır bunu. okunmuyor tabi. gm arabayla beraber kitapçık vermiş, ne gerek var yahu, araba kullanmayı zaten biliyoruz. at evin bi köşesine onu. burak seni tekrar tebrik ediyorum. :alkis: :D

Son düzenleme:

Kepi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar güvenlik yönünden katılıyorum ama tüketim için eklemek istiyorum teorik olarak.araç viteste iken gazdan ayağınızı çektiğinizde yakıt tüketimi 0.0 olur. taki devir göstergesi 1500-2000 devir aralığına gelene kadar. bu devrin altında yakıt tüketimi tekrar başlar.

srknclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benimblog.com
discovery chanelde izledim viteste sabit hiz en az yakan surus teknigi

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek 0.00 yakıyo yokuş aşşağı araba :D beni çok güldürdünüz yaw. desenize bütün yollar yokuş aşşağı olursa hiç yakıt almaya gerek kalmıcak :D arkadaşlar maksat güvenlik olsun diye bi dedikodu bu yok az yakarmış viteste çok yakarmış boşta muhabbeti. katılıyorum boşta frenler felan zayıflar kontrolde zayıflar araçta. ama yakıt daha çok gider. 4000-5000 devirde giderken gazı kesin bakalım araç çalışmaya devam edecekmi :D

ewet aynen öyle olcak tabi öyle bi yol bulabilirsen:rolleyes:kırk kişi söylemiş yakmaz yaksada anlayamazsınız çok çok az diye.

belli bi dewir üstü değil ama genelde 2000 rpm üstünde arac giderken gazdan ayağınızı çekince ecu yakıtı keser ve araç kendi ivmesiyle pistonlar dönmeye dewam eder.

isterseniz denemesi bedava sök pompayı aç kontağı vurdurup çalıştır sallan bayır aşağı gaza basmadığın sürece anlayamazzsınız yakıt varmı yokmu diye