Bitmeyen Alman yalanı

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis::good::good::good:
Kesinlikle katılıyorum Passatta golfte iç tasarım olarak kütük gibi araba desem yeridir. Onuda VW klasiği diye açıklıyorlar yok önemli olan görünüş değil performansmış. Ben yeni astrayı ilk gördüğüm zaman çok etkilendim aracıma binen herkes ön konsolun mükemmel olduğunu söylüyor. Aslında golf alacaktım ama astrayı görünce aklımdaki tüm soru işaretleri gitti işte aradığım araba bu dedim.
:alkis::alkis::good::good:

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
Elalemin ürettiği arabalarla çenemizi boşa yoracağımıza "bunca genç nüfusa rağmen kendi arabamızı neden üretmekten aciziz" gibi ülkemize daha faydalı konuları tartışsak ve bilinçli birer vatandaş olabilsek keşke...bende dahil.

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
bir dsg ve bir dizel motor ile vw bir adım önde oldu pes valla :) O zaman vw nin tsfi diye basbas bağırıp ben geliştirdim diye öğündüğü motor opelde zaten vw den önce vardı üstelik daha yüksek güç üretiyordu bugün hala var ve hala yüksek güç üretiyor. Opel niye benim tfsi ım var demiyor trafik işaretlerini tanıyan sistemim var demiyor iş böyle senin gitarın varsa benim mızıkam vara girerse yanmışız bunlarla ne sağlamlık ne kalite olmaz madem öyle mercedeste dsg yok demekki vw ondanda bir adım önde değilmi