Bitmeyen Alman yalanı

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar işi iyi biliyor.. opel de işini iyi biliyor ama pazarlamayı kendini tanıtmayı araçlarının arkasında durmayı bilmiyor kendi çapında eğlenyor..

Bende aynı fikirdeyim. Reklam, stok ve en önemlisi FİYAT konusunda sıkntıları var. Birde fısıltı gazetesinde sorunlu diye adı çıkmış. Oysaki vw 98 e kadar neredeyse kimse tam bilmezken şimdi sağlamlığı ile ünlü.

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Bu iş yıllardan beri böyle

Golf 3 nedir bilenleriniz varsa şöyle bir etrafına baksın onun zamanında opelde astra F vardı ve golf 3 e ilah muamelesi yaparlardı peki varmı şimdi golf 3 trafikte ?

Yada vectra a zamanının passatları nerdeler ?

Almanyada bu iş her zaman taraflıdır dolayısıyla da Türkiye ye öyle yansır

En azından videoyu yeniden izleyin içeriye konan kutulara bakın opelin ön sırasının boş olduğunu hondanın aslında birçok yeri olduğu halde bagajının kapatılırken vw de boş yer olmadığını görürsünüz orada bile taraflılık vardır
Bu yıllardır böyledir bir kısmımız vw iyidir der ama ben o sıralamada vw nin kesin olarak sonuncu olacağını biliyorum

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Bende aynı fikirdeyim. Reklam, stok ve en önemlisi FİYAT konusunda sıkntıları var. Birde fısıltı gazetesinde sorunlu diye adı çıkmış. Oysaki vw 98 e kadar neredeyse kimse tam bilmezken şimdi sağlamlığı ile ünlü.

VW opelden sağlamlık olarak değil reklamsal olarak sağlam :D VW aslında tam bir balon Hondayla kıyaslıyorlar ve Hondayı sonuncu yapıyorlar Hangi deli Accord tan sonra VW den memnun kalır acaba diye ayrıca sormak lazım :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VW opelden sağlamlık olarak değil reklamsal olarak sağlam :D VW aslında tam bir balon Hondayla kıyaslıyorlar ve Hondayı sonuncu yapıyorlar Hangi deli Accord tan sonra VW den memnun kalır acaba diye ayrıca sormak lazım :)
katılıyorum accord nerde vw nerde kıyaslamak bıle bence abes olur

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Yarın bir at arabası alıp üzerine vw den üç kutu fazla koyacağım arpa da benzinden ucuz, zaten başka özelliklere bakanda yok. Onu birinci seçeceğim :)

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lütfen yorumlarımızı yaparken insanların bireysel seçimlerine saygı duyalım,hiçbir sebep Accord'dan sonra Passat seçen insanları ya da Passat kullanan kişileri "deli" şeklinde nitelendirmenize neden olamaz.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu iş yıllardan beri böyle

Golf 3 nedir bilenleriniz varsa şöyle bir etrafına baksın onun zamanında opelde astra F vardı ve golf 3 e ilah muamelesi yaparlardı peki varmı şimdi golf 3 trafikte ?

Yada vectra a zamanının passatları nerdeler ?

Almanyada bu iş her zaman taraflıdır dolayısıyla da Türkiye ye öyle yansır

En azından videoyu yeniden izleyin içeriye konan kutulara bakın opelin ön sırasının boş olduğunu hondanın aslında birçok yeri olduğu halde bagajının kapatılırken vw de boş yer olmadığını görürsünüz orada bile taraflılık vardır
Bu yıllardır böyledir bir kısmımız vw iyidir der ama ben o sıralamada vw nin kesin olarak sonuncu olacağını biliyorum

Katılıyorum ben sımdıye kadar dogru durust golf3 gormedım ama heryerde astra f goruyorum

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım birçok honda kullanıcısı tanıdıklarım var hıcbırının aracından yakındıgını,servıslerde surundugunu,ya su sorunu da cozemedıler dedıgını duymadım eski bir accord kullanıcısı olarak da honda bana gore en sorunsuz aracların basında gelır bakımını aksatma ömür boyu üzmez

Yani zaten hondayla toyota sorunsuz araçlardır Opelde sorunsuzda arada sırada ufak tefek sorunları oluyor

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yapmayın:)Yerden yere vurduğunuz dünya devi Volkswagen grup..Seat ve Skoda'yı bir nebze olsun ayrı tutabiliyorum da(o da kötü olduklarından değil sadece marka imajından dolayı) bari Volkswagen ve Audi için yorum yaparken marka fanatizmi yapmayalım..Ben Volkswagen'in Türkiye tarihçesi hakkında pek fikir sahibi değilim ama yollarımızda özellikle 1996-1997 yıllarında Passat ve Golf 4 ile görmeye başladık ki her ikisi de satıldığı yıllar itibariyle Opel'in piyasada olan araçlarından özellikle de konfor açısından üstündü.Ve yıllar itibarıyla Vw piyasadaki hakimiyetini ve imajını güçlendirdi.

Japon markalar ile olan karşılaştırmaya gelirsek,o konuda aslında Japon mu Alman mı diye sormak gerekli..Kendi açımdan sağlamlık,konfor ve özellikle ikinci elde satış ve yedek parça açısından tercihimi hep Alman'dan yana kullandım.Bilenler bilir,sitede Nissan Maxima ilanım vardı,uzun zaman satılık kaldı,en sonunda Doblo ile takasa verdik.Bu konuda yaşadığım tecrübelerden sonra da Alman otomobilinin piyasadaki farklı yerini daha iyi anladım.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırakın bu tartısmaları uretıcıler yapsın hepsı alman arabası bıze bınmekden baska bı faydası yok :)