bijonu 4*100 e çewirme

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu bbs nın jantları çok hoşuma gıdıo ama bıjon aralıkları 5*120..bunu 4*100 e çewırenler war ama ne kadar sağlıklı olur acaba ?
bana mantıksız gelıo ama o jantlarıda sewıorum :)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Delikleri doldurup yeniden açıyorlar sanırım.Ben aynı şekilde bbs tarzı düşünüyordum hatta 4x100 olmadığı için birçok janttan vazgeçmek zorunda kaldım ama yinede çevirme işini yapmak istemedim.Birçok kullanan da var tabiiki.Buda işin diğer tarafı.

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen banada sağlıklı gelmiyo ama baya yaygınlaştı :S

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deliği doldururken (neyle dolduruluyor fabrikasyon gibi olması imkansız ) malzemenin sağlamlığına bir katkısı olduğunu düşünmüyorum sadece görsel olarak işe yarar
Ayrıca bu bijon aralıkları değişimi belki sakin kullanımlarda bir sorun çıkarmayabilir ancak yüksek hızda girilen bir çukurda ( türkiye yollarında her an başınıza gelebilir ) sorun çıkartabilir hele ince yanak lastikle kullanacaksanız bu ihtimal daha da artar
Kısacası ben bu işleme güvenip aracıma o jantları taktırmazdım uygun bir 4*100 bulup takmak en mantıklısı gibi görünüyor

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlıklı olmaz ya bıde dedıgınız gıbı ufak hızlarda bısey olmazda rahat drmuozkı tam kadran bıtıo derken jant fırlarsa :)) parayı wurursak orjınal 4*100 bbs rs gold alıp takarız nabalım :) şimdilik ayağındakılerle dewam günceli :p

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben 17 den kurtuldum dıye sewınıorum daha da arabama 17 takmam...bbs olursada 15 olur ilerde tabi :)) su anda 15 war

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlıklı olmaz ya bıde dedıgınız gıbı ufak hızlarda bısey olmazda rahat drmuozkı tam kadran bıtıo derken jant fırlarsa :)) parayı wurursak orjınal 4*100 bbs rs gold alıp takarız nabalım :) şimdilik ayağındakılerle dewam günceli :p

kadran bitiriyosan uydurma işe girme sakatlık çıkmasın ;)
titreşim - malzeme dayanımı vs.vs. bisürü faktör var hepsi hassas konular torna işi sakat.