bertone??????????:)

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar,ben astra bertone almayı dusunuyorum..bertone nasıl bı aractır?kronık sorunu ve benzer bı sorunu oluyo mu?bertone hakkında bılgı sahıbı olmak ıstıyorum..bilen arkadaslardan yorum beklıyorum?yorumlarınız ıcın sımdıden tşkler...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
favori arabam varya mükemmel bi makine Coupe lerin arasında tek geçerim

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana çiçek gibi 97 Astra Gsi verelim yardır yardır dur :D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende begenıyorum ama abıcım..kronık sorunu?_bı problemı olan bı aracmıdır?mesela corsa c lerde dıreksıyon kutusu problemı var,buna benzer bı problem var mı?

ben kimseden kronik bi rahatsızlığını duymadım Astra G ler ne kadar sorunsuz araçlarsa Bertone lerde öyle yalnız 1.8 motor olanlarında parça sorunu varmış biraz onun dışında kasayla en uyumlu motor o arabaya gidecek en ideal motor 2.0 turbo 192 Hp lik motor bunlarında yanında bende çok heveslenmiştim almaya bi ara bana denilen yandan darbe almamış olanını al buna dikkat et denildi direksiz bi araba olduğu için kazadan sonra düzeltilmesi ayar turması zor oluyormuş

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kimseden kronik bi rahatsızlığını duymadım Astra G ler ne kadar sorunsuz araçlarsa Bertone lerde öyle yalnız 1.8 motor olanlarında parça sorunu varmış biraz onun dışında kasayla en uyumlu motor o arabaya gidecek en ideal motor 2.0 turbo 192 Hp lik motor bunlarında yanında bende çok heveslenmiştim almaya bi ara bana denilen yandan darbe almamış olanını al buna dikkat et denildi direksiz bi araba olduğu için kazadan sonra düzeltilmesi ayar turması zor oluyormuş

eyvallah abıcım saolasın...temız bertone bulursanız haberım olsun....ben burdayım sureklı onlıne oluyorum....herkeze kasasız belasız surusler....

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seni iyice iştahlandırayım bari gerçekten 10 numara araba

02mu2.jpg

astra162zi1.jpg

astra062kw2.jpg

astracoupe02od2.jpg

bertone6lb6.jpg

bild2yw5.jpg

dscn1948jb0.jpg