araba alıcam yardımlarını beklıyorum

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar bugun aracımı satmıs bulunmaktayım eskı aracımı satmamdakı sebep fazla kullanamadıgımdan ve bana malıyetı fazla yuksek olup nakıte sıkısmamdan dolayısıyla sattım bıraz daha uygun bır arac bakmaktayım su anda sizlere benım ıcın karlı daha mantıklı fıyatlar hakkında ozellıkle yardım ıstıycem soyle:
su anda aklımda bulunan arac tek kapı 1.4 corsa c dusunuyourm ama nettekı ılanlara baktım 12den baslıyor 18e kadar cıkıyor 12 13 olanların hıcbırınde lpg yok ben bu aracı alıp ıkı uc yıl bınmeyı dusundugumden lpglı arıyorum sımdı asıl soruma geleyım lpgsız aracı alıp lpg taktırıp muayneye sokup ısletmekmı daha mantıklı yoksa bunları halı hazırda hepsı olan fıyatıda 14 15 olan bir aracmı almam daha mantıklı ? ve gozunuze carpan gzl ılanlar varsa bu fıyatlara yakın 4 kapıda olabılır ama 1.4 agırlıklı dusunuyorum 1.7 1.3te olabılır ndn 1.4 dıyorsanız cunku dızelde sorun cıktımı baslıyor onu degıstırıyon bı gırıyor bunu degısırıyon baska bırsey gırıyor ve dızel parcaları daha uzun oldugundan dolayı ve benımde abartmadan abart egzoz sevmemden dolayısıyla benzınlı dusnuyrum o degerlı yorumlarını beklıyorum abılerım ablalarım arac tavsıyelerınızıde verırsenız coook sevınırım bu arada eskı sattıgım aracımda bu:

img0780lf.jpg

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belirtmeden geçemeyeceğim, Astrayı sattıran neden "yüksek maliyet" ise, yerine ne alırsan bil ki yattığı yerdeki maliyeti aynı olacaktır. Trafik sigortası, mtv'si, 1.6 motorlu 2001 astra için neyse 1.4 motorlu 2001 corsa için de odur.

Soruna geleyim, ben olsam temiz bir benzinli alıp LPG'yi kendi ustama kendim taktırırdım. Bence LPG'nin de arıza durumunda yol açtığı baş ağrısı dizelden çok geri değil, o nedenle huyu suyu belli olmayan LPG'li bir araçtan şahsen ben uzak dururum.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belirtmeden geçemeyeceğim, Astrayı sattıran neden "yüksek maliyet" ise, yerine ne alırsan bil ki yattığı yerdeki maliyeti aynı olacaktır. Trafik sigortası, mtv'si, 1.6 motorlu 2001 astra için neyse 1.4 motorlu 2001 corsa için de odur.

Soruna geleyim, ben olsam temiz bir benzinli alıp LPG'yi kendi ustama kendim taktırırdım. Bence LPG'nin de arıza durumunda yol açtığı baş ağrısı dizelden çok geri değil, o nedenle huyu suyu belli olmayan LPG'li bir araçtan şahsen ben uzak dururum.
hocam mutlaka oyle ben arac ıcın yuksek malıyet demedım bu sene dersaneydı okul harcıydıı part time calısmamdı derken borca fazla gırdıgımden satmak durumunda kaldım yanlıs anlasılmasın benım de aklıma lpgyı alıp kendım taktırmam geldı ama sonucta benım mutlaka buyuklerımsınız danısıp ogrenmek ıstedım tesekkurler
corsa c arac bakmıstım ben corsa gsi almam nedenıne gelırsen sızın dedıklerınıze katılıyorum mutlaka hepsıde var fakat aracın motor kaputunu actıgınızda alan coook dar gercekten motorla ılgılı bır sorun cıktıgında bayagı bır zorlastırıyorkı bunu tamırcı olarak soyluyorum cok yasadık tanponuna kadar sokuldugu oluyor ve gsi yakıtı bana fazla gelır 1.4 ıyıdır kat ıptal headers orta susturucu fln derken daha fazla guc alıyorum sorun oda degıl zaten yorumunuz ıcın tesekkurler

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hani bana yardım :S biri yardımcı olsun fıkır versın yaa 1,4 mu 1,7dtimı kararsızım lutfen yardım edın :S bu araclardan hangılerı iyi jant lpg konusunda yanı aldıgım zaman hangısı daha uyguna gelır bana? ben 12 13 arası bakıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-hayirli-olsun-110797710/detay/ bunu begendım fıyatıda uygun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-icinde-kufur-bile-edilmedi-109998783/detay/ buda mantıklı gelıyor pazarlık yaptıgımda aynı fıyata geıcegını dusunuyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2001-opel-corsa-1.4-comfort-lpg-li-emsalsiz-my-car-111488096/detay/ bu galerıcı guvensızlık var ıcımde ama sormak ıstedım temız duruyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-bu-fiyata-boylesi-sitede-tek-corsa-120.000-km-orjinal-108642108/detay/ buda dizel hala dızel benzınlı arasında kaldıgım ıcın gostermek ıstedım yardımlarını beklıyrum her yonden bakarsanız sıze mantıklı gelen hangısı acaba?

Son düzenleme:

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 DTI ile 1.4 Comfort arasında sadece motor farkı yok, buna dikkat et, 1.7 dtiler panelvandan camlı koltukluya çevrilmedir, bu işlem bayi-servis de yapıldığından bir çok kişi aracının fabrika çıkışlı camlı koltuklu olduğunu iddia eder ama malesef değildir, bundan dolayı iç aksam döşemeler, arka koltuk kalitesi çok farklıdır. Asla 1.4 comfort ile mukayese edilemez. Ben aracımı aldığımda 109.000 kmde lpgsiz di, kendi ustama atiker marka lpg taktırdım ve araç şu anda 122.000 kmde ve sorunsuz olarak lpgde kullanıyorum, sıralı sistem lpgnin montajı kesinlikle ama kesinlikle çok titizlik isteyen bir konu, ben şahsen sorun yaşamadım, ama sorun yaşayanlar çok bu tür araçlarda.
Bugün aracım olmasa ve bütcem yine bu civarlarda bir rakam olsa hiç tereddüt etmeden alacağım bir araçtır 1.4 Corsa C.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu gosterdıgım araclardan hangılerını alırdınız sız olsanız?

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg li araç alıcaksanız bencede 13 bin yerine 12 bin verip
lpg takılmamış olanı tercih edin, yukarda cetto nickli arkadaş da belirtmiş
bildiğiniz bir marka lpg, ve bildiğiniz bir usta her zaman avantajlıdır

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam daha eski ilanlar arasında 01 model 1.4 Comfort 20.000 km'de bir araç vardı, gümüş gri. O nu alırdım. :D

hangısı o hemen alayım ? ciddi?