benimde kızım olacak isim tavsiyesi istiyorum :)

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elin oğlu hayırlı bir iş için elinde lokum-çiçek ile gelirse sen o zaman görün siz abi kız babası olmayı, ben illa ki oğlan olsun isterim gerçi o da gidiyo ama dediğiniz gibi kız başka bişey, arabayı sattığım adamın boncuk gibi gözleri olan bi kızı vardı 4-5 yaşlarında, gerçekten verilmez yani vermem ben :(
Mert evlimisin bilmiyorum ama biz elin kızını aldık, elde bizim kızımızı alıcak. başka çaresi yok galiba :cry:biz ne kadar vermesekte bigün gelip ben artık gitmek istiyorum diyecek.
oğlan kız farketmez. ALLAH hayılısını versin. Acılarını göstermesin.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buğlem, elif en sevdiğim isimler

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle sağlıklı doğmasını ve vatana, millete,size hayırlı bir evlat olmasını dilerim...

İsim tavsiyesi sizinle ilgili olabilir, sonuçta eşinizle sizin en fazla olan ortak noktanız olacak...Hassas bir konu...Ama yağmur, damla, begüm isimleri hoşuma gitmiştir...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert evlimisin bilmiyorum ama biz elin kızını aldık, elde bizim kızımızı alıcak. başka çaresi yok galiba :cry:biz ne kadar vermesekte bigün gelip ben artık gitmek istiyorum diyecek.
oğlan kız farketmez. ALLAH hayılısını versin. Acılarını göstermesin.

Bekarım ben abi, valla hep diyorum evlenmek çocuk yapmak kolay da işte bazı şeyler çok zor gelir, henüz o yürek yok bende evlenmem herhalde bu gidişle :confused:

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Derin, Beren, Ece, Damla... Bunlar benim hoşuma giden isimler :)

Sağlıklı sıhhatli olsun da hocam isim hallolur bir şekilde :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Elin oğlu hayırlı bir iş için elinde lokum-çiçek ile gelirse sen o zaman görün siz abi kız babası olmayı, ben illa ki oğlan olsun isterim gerçi o da gidiyo ama dediğiniz gibi kız başka bişey, arabayı sattığım adamın boncuk gibi gözleri olan bi kızı vardı 4-5 yaşlarında, gerçekten verilmez yani vermem ben :(

Dün okuduğum bir yazı.

BİR KIZI OLMALI İNSANIN,

Canını emanet ettiğin,elin,ayağın,gözün,kulağın,her şeyin.
Bir kızı olmalı insanın.
Bir hata yaptığında,gözlerinin içine baktığın,bakar bakmaz masumiyetiyle saniyeler içinde eridiğin, vefasına taptığın.
Bir kızı olmalı insanın.
Evinde babasına,annesine karşı nazlı niyazlı,
Sokakta cadılığından ve hışmından korktuğun.
Bir kızı olmalı insanın.
Herkes terk ettiğinde seni,varlığında da,yokluğunda da,evliyken de,bekarken de
babacığım ya da anneciğim diye kucak açtığında,gözyaşlarıyla bağrına bastığın.
Bir kızı olmalı insanın.
Demlediği çayı süzülerek getirdiğini seyrettiğin,
Pişirdiği kahvenin tadına gizlediğin,özenle bezediğin.
Bir kızı olmalı insanın.
Canıyla canlandığın,varlığıyla anlamlandığın,
Özlemiyle ve iç çekişlerinle dağ dağ efkarlandığın.
Bir kızı olmalı insanın.
"Dünya bir yana,kızım bir yana" diyebildiğin___

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kıvama erişirsem kız deneriz savaş abi öyleyse :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kız evlat gerçekten bir başka oluyor. Eli her an anne ve babasının üzerindedir. Kendimizden pay biçelim, kaç defa anne/babamıza "birşey istermisiniz" diye soruyoruz. Belki ayda bir ama kız çocuk hergün hatta her saat sorar. Ya da evlenip kendi evimize yerleştiğimizde anne/babamıza kaç günde bir telefon edip hatırlarını sorarız? Elbette bizler de anne/babalarımızı çok severiz ama erkekler yapıları gereği duygularını/sevgilerini kızlara göre daha zor belli ederler.

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin ilginç tarafı eşimle dogum gunlerımız aynı gun denk geldı:))) ıkımızde balık burcuyuz ve eşimle Gökova Akyakada birbirimize aşık olduk onlarıda ortak bır noktada buluşturalım dıyorum ben hep Akya düşündüm hem su canlısı(balık türü) hem 2 yıldız dalgıcım hem Akyaka ya uyarlı ama Soyadım uzun ve a ile başlayınca söyleyiş bozuluyor.Ben tüp bebek ile uğrasıyorum eşim aile hekımı sureklı bebek ve cocuk içindeyız ama enteresan isimden başka birşey denk gelmiyor.mesela vatandaşlar var kızına Hürrem Sultan Kaya ismini koymuş.Örnekte bulamıyoruz.Öykü de kalacak gibi ama bu 3 ay çalışmaya devam.:))