benimde kızım olacak isim tavsiyesi istiyorum :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Allah analı babalı , sağlıklı büyütsün.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdiden Allah analı babalı vatana millete hayırlı bir evlat olmayı nasip eylesin der....

İsim olarak ise Aybuke derim ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ceylin,Ecrin gibi isimler hariç ne koyarsanız olur. Anlamını bilmeden kuran'ı açıp içinde ne buluyorsa koyan insanlardan(yeğenlerimde de var bu isimler) gına geldi artık. Gül ismi bana her devirde giderli olacakmış gibi geliyor, gerektiğinde fazla ciddi, gerektiğinde fazla çekici ne bileyim öyle işte :D

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah analı babalı büyütsün. Sueda, Asuman, Rana olabilir.

west_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah anasina, babasina ve milletine hayirli bir evlat ihsan eyler insallah. Benim dusundugum isim "Hazal"

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah analı babalı büyütsün. Benimde 3,5 yaşında bir kızım var. Erkek nasıl olur bilmiyorum ama iyiki kızım olmuş diyorum. sevdiriyo kendini.
Seçtikleriniz arasından öykü bir arkadaşımın kızına koyduğu isim. söylemesi ve duyması kulağa hoş geliyor. ben kızımın adını doğduktan 1 hafta sonra koyabildim kararsızlıktan:D onuda babannesi koydu melike olsun diye. Rüyasında görmüş.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah analı babalı büyütsün. Benimde 3,5 yaşında bir kızım var. Erkek nasıl olur bilmiyorum ama iyiki kızım olmuş diyorum. sevdiriyo kendini.
Seçtikleriniz arasından öykü bir arkadaşımın kızına koyduğu isim. söylemesi ve duyması kulağa hoş geliyor. ben kızımın adını doğduktan 1 hafta sonra koyabildim kararsızlıktan:D onuda babannesi koydu melike olsun diye. Rüyasında görmüş.

Elin oğlu hayırlı bir iş için elinde lokum-çiçek ile gelirse sen o zaman görün siz abi kız babası olmayı, ben illa ki oğlan olsun isterim gerçi o da gidiyo ama dediğiniz gibi kız başka bişey, arabayı sattığım adamın boncuk gibi gözleri olan bi kızı vardı 4-5 yaşlarında, gerçekten verilmez yani vermem ben :(