beni yanlış anlayan arkadaşlar özürdilerim !!!

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl bayram değil seyran değil, Nihayet müslüman bir insan cumhur başkanı olacak. Bu mubarek olayı hep birlikte kutlamalıyız.

Bir konu ile ilgili böyle bir yazı yazmıştım, ama düşüncem bu değildi tabiki, maksadım konuya atıfta bulunmaktı. Kim müslüman kim değil Allah bilir, ama bazı kişiler çıkıpta üstte yazdığım gibi sözler sarfediyor, bende buna karşıyım.
ilgili başlık kilitlendiği için yeni bir başlık açmak zorunda kaldım tekrar özürdilerim.

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar olumlu veye olumsuz yorumlarınızda parti veya siyasetci adı vermemeye özen gösterelim.İlla ben siyaset tartışıcam diyosanızda internette bununla ilgili 1000' lerce site var gerekli tartışmalarınızı, fikir alışverişlerinizi o sitelerde yapmanızı tavsiye ederim yoksa bu tarz konular için hoş olmayan sonuçlar doğacak.Bu konuda herkesin anlayış göstereceğinden eminim.

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok saçma sapan bir laf ettin çok saçma çok. Atatürk Müslüman değilmiydi ? , Senin fikirlerin değişmedikçe ben bu özrü kabul etmiyorum.

Son düzenleme:

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş atıfta yapmış sanırım yanlış anlaşılmış;);) özeldende diledi özürünü tamamdır sorun yok sorun yok:)