Baştan aşağı değişim. Kara Büyü (Vectra B)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük cesaret. sonucu merakla bekliyorum. takipteyim ...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektronikten anlıyorum dersen eğer sinyalli ayna işine girebilirsin...belkide hazır satılanı bile vardır...

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç bu kadar sökülmüşken ses izolasyonu da yapmanızı tavsiye ederim. motor sesi konusunda pek sıkıntı olmaz ama kapı içleri ve iç döşeme altı güzel bir izolasyon çok şey değiştirir. aklınızda bulunsun.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olucak tahminimce :) xenonları kaça aldınız ?

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elektronikten anlamıyorum malesef :)

İzolasyon yönünden sıkıntı yaşamadım, belki ilerleyen zamanlarda kaput bezini değiştirebilirim, fakat kapı döşemelerimin iç kısımları ilk günki gibi duruyorlar, son derece temiz, bende sökülen kapı yüzlerinin dış kısımlarının temizlenmesi için temizlemeciye bırakmıştım. Sanırım yarın ulaşacak bana.

Xenon ampüllerim sıradan h1 sisler için taktığım ampüllerde geçme vs durumu olduğunda garanti kapsamına girmesi için 80 tl ödedim. Aynı ürün garantisizde satılıyor 50tl.
Farları da 400 tl ye aldım.

Başka neler yapabiliriz arkadaşlar ?

Son düzenleme:

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elektronikten anlamıyorum malesef :)

İzolasyon yönünden sıkıntı yaşamadım, belki ilerleyen zamanlarda kaput bezini değiştirebilirim, fakat kapı döşemelerimin iç kısımları ilk günki gibi duruyorlar, son derece temiz, bende sökülen kapı yüzlerinin dış kısımlarının temizlenmesi için temizlemeciye bırakmıştım. Sanırım yarın ulaşacak bana.

Xenon ampüllerim sıradan h1 sisler için taktığım ampüllerde geçme vs durumu olduğunda garanti kapsamına girmesi için 80 tl ödedim. Aynı ürün garantisizde satılıyor 50tl.
Farları da 400 tl ye aldım.

Başka neler yapabiliriz arkadaşlar ?
ilk mesajda yazdıkların aracın için yapılabilecekler listesinin tamamıdır bence. bunların haricindeki ek ve düzenlemeler araç üzerinde emanet duracaktır. siyah renk, angel far, filmli camlar, tampon ekleri D segmenti bir araç için en güzel modifiyedir. aracının boyası da sıfır olacağından bu eklerle birlikte çok klas duracaktır. ben olsam daha fazla oynamazdım.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki bagajına 2 parmak zarif bir rüzgarlık olabilir..

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatta boyanmadan takarsan 2 parmak bi spoiler bagajla bir hale getirebilirsin,boya altı misali ? olmamı ?

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıta tarzında aldım bir parça, lip gibi çok sert bi kauçuktan, uygulamalar listesinde yazmıştım. Tam senin dediğin gibi iki parmak. Ancak boyadan sonra takılıp aynı renge boyanacak şimdi bagaj bozulmasın o parça için. :)

Peki ön sinyallerimi direk böyle portakal portakal yakmak istiyorum. Bazen araçlarda görüyorum. Nasıldır sistemi acaba.