Baştan aşağı değişim. Kara Büyü (Vectra B)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet takipteyiz kolay gelsin umarim ustan metettigin kadar güzel yapar isini.

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar bugün ustamla konuştum, biraz daha ilerleme var arabada akşam sizler için gidip resim çekeceğim.

Hazır kapı yüzleri sökülmüşkende, kapı altlarına opel logosu şeklindeki lazer ışıktan takacağım yine sizler için resimleyeceğim.

Bu arada arka stop lambasınıda sökülmüşken temizlemek istiyorum. Bu sıcak presmidir yani ısıtıp açmam mı gerekir. Yoksa sadece dışarıdan ulaşabildiğim yüzleri temizlesem yeterli mi ?

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Resimler 3 te

Ve yeni resimler

Arka tampon ekine kavuştu.

Biraz geç gittim karanlıktı Önden görünüş

Ve ön tampon tampon ekiyle bir arada :)

Uploaded with ImageShack.us

yarın yeşil renge veda tüm gün boyunca zımparalanıcak

Araç bu haldeyken bende boş durmadım hazır kapı yüzleri sökülmüşken stop lambaları ile birlikte eve getirdim işte çalışmalarım. :)

kapı altı lazer lambalar

Kutuda mevcut bu aparat ile

Ufak bir delik

lambanın montajı ve sonuç

Stopları da elden geçirip fitillerini sağlamlaştırdım ampülleri ve içini sildim.

Bir de beyaz kısımlara siyah far filmi çektim

Son düzenleme:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha ne diyim ALLAH kolaylık versin konuyu büyük ilgi ile takip ediyorum...bu kadar şey yapılıyorsa ve araca ekler de bindiyse kesinlkle araca eğer jant düşünmüyorsan jant işine de gir derim...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel yazılı laser ilginçmiş :) önümüzdeki haftaya hatrı sayılır ilerleme olur :)

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o laseri nasıl temin edebiliriz üstadım ya aynaların altına süper olur aslında demi

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternette Kapı altı lazer logo diye aratabilirsin 55 tl ile 49 tl fiyat aralığında . Lakin ışığı yansıtılacağın yüzey ne kadar yakın olursa o kadar güzel oluyor. Mesafe uzadıkça kalite ve parlaklık düşüyor. Aynalardan direk yere düşeceğini sanmam , bir kısmı kaportada bir kısmı yerde olacaktır. 10 ile 15 cm yerden yükseklik için tasarlanmış. Bunlarda kapı altları oluyor fakat araç içinde paspas aydınlatması bagaj içi vs yerlerde de kullanılar bilir.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternette Kapı altı lazer logo diye aratabilirsin 55 tl ile 49 tl fiyat aralığında . Lakin ışığı yansıtılacağın yüzey ne kadar yakın olursa o kadar güzel oluyor. Mesafe uzadıkça kalite ve parlaklık düşüyor. Aynalardan direk yere düşeceğini sanmam , bir kısmı kaportada bir kısmı yerde olacaktır. 10 ile 15 cm yerden yükseklik için tasarlanmış. Bunlarda kapı altları oluyor fakat araç içinde paspas aydınlatması bagaj içi vs yerlerde de kullanılar bilir.

teşekkürler üstad bakıyım sana sorarım yine markasını murkasını :) gerekirse direksiyon atına takar paspas a vurdururum :)

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakımsız kalan sarı ışıklı arka plaka aydınlatmam paslanmış

Temizlik ve güzel bir beyaz led aydınlatma.

Ve sis farlarım eski sarı ampüllerini çıkarttıktan sonra iç kısımlarına elim ulaşmadığı için ılık deterjanlı su da yıkadım. Kirli halini resimlemeyi unuttum fakat oldukça kirliydi. Ve onlarında xenon aydınlatma montajını yaptım.

Kabloların yapısı itibari ile monrajda ufak bir sorun yaşadım, sis farını arkadan kabloların geçebileceği kadar havya ile küçük bir delik açtım. Yarın bu kısmı silikonlayacağım.

Ve aracımın son yeşil hali artık zımparalanmaya başlandı, şimdilik bu kadar.

Bende elimden geldiğince ufak tefek şeyler yapmaya çalışıyorum. Şuan çamurluk sinyali arıyorum, daha güzel görünümlü. Şimdilik bu kadar.