baskı balata değişim yardım

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni konu açmadan buraya yazayım...
Benim araçta da titreme problemi oluyor dur kalklarda, kalkışlar seri ama rampalarda şahin doğanlar beni geçiyor nerdeyse. Kırmızı ışıkta nal toplatıyorum rampada hele de yüklüyse tofaşlar beni solluyor...1 2 ustaya gösterdim baskı balatan sağlam dediler ama ben yine de hafif eğimli yolda test yaptım (eğimin tersine doğru)
1. viteste debriyajdan ayağımı çekince kendiliğinden gidiyor
2. viteste de debriyajdan hassas bir şekilde ayağımı çekince yine kalkıyor.
Lpg de de çekmiyor, benzinde de çekmiyor rampalarda.Hele çok dik yokuşlarda bağırarak kalkıyor araba, patinaj çektirmekte zorlanıyorum, debriyajım da çok sert. Değiştireyim mi sizin fikriniz nedir :confused::confused::confused:

Hocam çok can sıkıcı bi sorun insan kendini acemi gibi hissediyor elinde olmadan benim arabada vardı bu senin dediğin olay ama sadece rampalarda felan gidiyodu performansı senin yazdığın kadar düşmüyodu bende ustaya götürdüğümde dediği tek şey seni idare eder yanı bitmek üzere birde tüpü ne marka kullanıyorsun rampalarda bundan dolayı çekmeye bilir aklıma geldi:confused: umarın en kısa sürede kurtulursun bu sıkıntıdan;)

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim lpg zavoli, fena marka değil.Lpg den olsa benzine aldığımda çeker..Benzinde de çekmiyor kardeşim :) Ustalar tatilde heralde yorum yok :)