Vectra B Baskı Balata Değişim Fiyatı

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baskı balata acil olmamakla birlikte eskimiş durumdaydı ve değişmesi gerekiyordu. Yaptığım araştırma neticesinde en uygun bulduğum fiyata değiştirdim. Luk marka ve değişim sonrası debriyaj pamuk gibi oldu. Parça ve işçilik dahil toplam 380 tl 3 taksit. Fiyat sizce nasıl?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
luk marka çok iyi bir markadır. fiyat gayet normal... özel serviste değişti galiba.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
luk marka çok iyi bir markadır. fiyat gayet normal... özel serviste değişti galiba.

Yetkili servis sadece parçaya 600 tl diyor. Adamlar gerçekten kafayı yemiş. Belki triger setini yetkili serviste değiştiririm ama bu fiyata baskı balatayı tabikide özel serviste yaptırırım. Adamlar zaten parçanın teknik bir hatasından doğacak sorunun arkasındalar.

Lz53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de fiyat güzel. Güle güle kullanın. Kavraması daha iyileşti mi? Aracınız kaç bin km de idi? Bizimki de hiç değişilmedi de ondan soruyorum :)

Son düzenleme:

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de fiyat güzel. Güle güle kullanın. Kavraması daha iyileşti mi? Aracınız kaç bin km de idi? Bizimki de hiç değişilmedi de ondan soruyorum :)

Debriyajın bu kadar farkedeceğini bilseydim çoktan değiştirirdim. Gaz pedali gibi yumuşadı ve kavrama çok harika oldu.

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece balatayı mı değiştirdin, bana debraj bilyasıda değişmesi gerekir demişti bi yer oda 240 tl civarı falandı bende dursun şimdilik dedim..

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilyada sorun olup olmadığı açılmadan hissedilirmi yani etkiler mi aracı bu konuda bilgisi olan varmı?

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaja basınca bence ayagınız hissder gıcır gıcır seslenme veya titreme olaiblir
baskı balataa gercekten iyi degiştirmişssiniz bende luck marka aldım 188 tl işçilikde 100 tl vermiştim