Başıma Gelene Bakın Ne Kadar Tutar Sizce ?

Mthnz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ilk defa başıma geliyor kazıklanmamak için size danışmak istedim sizce ne kadar tutar bu sorun. Boya ve lamba ayrı ayrı fiyat verirseniz sevinirim.

https://postimg.org/image/7zurj6r8h/

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Farda kırık çok ise folyo ile kaplanır. Diğer taraf için ben şahsen yüzeysel bir boya attırır öyle de bırakırım. Orijinal her zaman iyidir.

Aprcc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sol arka stopda kırık ben sıyah film gecdim ustune belli bile olmuyor değiştirmeye gerek yok ha illa değiştircem diyorsanız ınternette bir kac site var ordan fiyatına bakabilirsiniz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Resimde stop lambasında kırıktan dolayı eksik bir parça görünüyor. O parçayı bulursanız stop lambasını tamir edebilirsiniz. Ne kadar iyi tamir ederseniz edin oraya her baktığınızda hasara gözünüz takılacaktır. Bunu dert etmem derseniz sorun değil. Tampon da biraz pasta bir tüp de sprey boya ile (boyacılar aracın boya koduna göre sprey boya hazırlıyorlar) tamir olur. Ama ben buna takarım güzel bir şey olsun derseniz o tampon mecbur boyanacak, sanırım İzmir piyasasında o işi 150 TL gibi bir rakama boyarlar.

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun ama başlığı görünce de herhalde araç ortadan ikiye ayrıldı sandım bunlar olabilecek cokta normal şeyler 100 200 tl lik muhabbet cana gelmesin

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O çamurlgun ucuna macunla lokal boya yaptirabilirsnz. Stop içinde tamiri var ısıtıcı veya başka parçadan ek yapılıyor işçilik önemli onda çünkü şu geçirebilir içine iyi yapılmaz ise bana sorarsan cikma sağlam parça bul bunu da netten sat genelde alan oluyor ;). Tampon tamiri boyası max 200 tl yalnız tamponu komple boyatın boya kavlayabilir.Servisler genelde böyle yapar. Geçmiş olsun