bagaj su almış

enis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede aynı sorun var,arka koltuklar ve bagajın zemini ıslak,tavanda hiç ıslaklık yok,anlamadım gitti,kanallar tıkanmıştır dendi ama hiç anlamadığım konular,yardım lütfen

enis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende anlamıyorum nereden su giriyor bulamadım,tavan kuru camlardan mümkün değil anlayamadım bende...

guvenc73

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm aynı sıkıntı benim eski corsa c de olmuştu 3 ay uraştık arka taraf göl oluyordu sonunda buldular kaportacı bir usta arabayı bırak 2 saat sonra gel al dedi geldiğimde oldu dedi sorun ne dedim tampon bağlantı yerleri dedi benim arka soldan alıyordu isterseniz bir tampon bağlantı yerlerine artı birde farların contalarına baktırın

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm aynı sıkıntı benim eski corsa c de olmuştu 3 ay uraştık arka taraf göl oluyordu sonunda buldular kaportacı bir usta arabayı bırak 2 saat sonra gel al dedi geldiğimde oldu dedi sorun ne dedim tampon bağlantı yerleri dedi benim arka soldan alıyordu isterseniz bir tampon bağlantı yerlerine artı birde farların contalarına baktırın

galiba stop lambasından alıyo bugün yağmur vardı
su almıştı yine, stop lambalarını bidaha kontrol ettim içerisi ıslaktı
conta değişince sorun çözülecek sanırım :confused:

james_hazal@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabama parça arıyorum.....

Arabam vectra 1997 model cd en fullu sol ön kapıda cam ayarlama düğmesi var o kırıldı ve farketmedim düşmüş onu nerden alabilirim yardımlarınız için teşekkürler....