Bagaj Çantası (O da ne ki?!) :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Dün internette gezerken gözüme ilişti. Bagajda kullanılmak üzere hoş çantalar var. Dağınıklığı toparlıyor. Tam da bana göre. Yağ bidonu, antifiriz, su, çekme halatı... :)

Bugün bir aksesuarcıya sorayım dedim. Başlıktaki cevabı aldım. Ben de internetten almaya karar verdim. Fakat kararsız kaldım. Biri büyük biri küçük. Ama ne kadar büyük ne kadar küçük bilmiyorum. Siz ne dersiniz? Belki içinizde kullanan vardır, fikir verecek vardır diye ekliyorum.

Başka önerisi olan varsa açığım...

Bu küçük olan:

www.hepsiburada.com/Liste/modacar-b....aspx?productId=otm840923&categoryId=20024981

Bu büyük olan:

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20024981&Productid=otm840922

Bu da çanta sayfası:

http://www.hepsiburada.com/liste/bagaj-cantalari/department.aspx?categoryId=20024981

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bauhaus'dan aldım bagaj çantası. Dış yüzeyi halıflex gibi bir malzeme. Tabanında ve arka tarafınca cırtcırtları var. Bagaj halısına ve duvarındaki halıya yapışıyor, dolayısı ile bagaj içerisinde oradan oraya savrulmuyor. Çok kullanışlı.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bauhaus'dan aldım bagaj çantası. Dış yüzeyi halıflex gibi bir malzeme. Tabanında ve arka tarafınca cırtcırtları var. Bagaj halısına ve duvarındaki halıya yapışıyor, dolayısı ile bagaj içerisinde oradan oraya savrulmuyor. Çok kullanışlı.

OA_745703.jpg

Sizin dediğiniz budur muhtemelen ama bu beni toparlayamayacak. :)

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet aynısı.

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde böyle bir çantaya ihtiyacım var ancak boyu Corsalarda bagajı ayıran bölmenin alt tarafına sığacak büyüklükte olması.

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otm840923.jpg

Ben daha önce sizin istediğiniz üstteki bagaj çantasından aldım, bez olduğu için bir müddet sonra özelliğini kaybediyor ve yamuk-yumuk durmaya başlıyor, görüntüsüde kötü duruyor...

Şimdi ise aşağıdaki iki ürünü aldım (Bir dik bir yatay) inanın daha kullanışlı ve arkalarındaki-altındaki çırt-çırtlar sayesinde istediğiniz yere yapıştırıyorsunuz. Ve kalın bir malzeme olduğu için (keçe gibi) eğilip bükülme olmuyor..Bagaj rengiyle uyumlu olduğu için de (Ben koyu renk aldım) bagajda dağınık bir görüntü sergilemiyor...Bunları tavsiye ederim...

OA_1060720.jpg

OA_745703.jpg

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aslında dediğiniz doğru... En şık duranı ve sağlam görüneni önerdikleriniz.

Ama Castrol 10/40 4 lt motor yağını sığdıramam yatay olanına. O nedenle dik olanı almak lazım. Dik olan da ancak yağı alır. O zaman yatay olanını da almak lazım. O zaman da iki tane olur aşırı yer kaplar ve 40 TL'ye mal olur. Fakat şık durur.

Kafam daha çok karıştı şimdi. :)

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ama Castrol 10/40 4 lt motor yağını sığdıramam yatay olanına. O nedenle dik olanı almak lazım. Dik olan da ancak yağı alır. O zaman yatay olanını da almak lazım. O zaman da iki tane olur aşırı yer kaplar ve 40 TL'ye mal olur. Fakat şık durur.

Neden 4 litre taşıyorsunuz ki bagajda Aykan Bey; ne gerek var ki, aldığınız 4 litreli yağ kutusu evde dursun, siz 1 litrelik kutu alın, ve bittiğinde doldurun, gereksiz yere bagajda o kadar yağ taşımayın, böylece istediğinizi sığdırısınız...Şık ve kullanışlı olsun istiyorsanız tavsiyem ikisini de almanızdır...Bagajınız da oldukça büyük, çok rahat alır, aşırı yer kaplamaz...(Hatta almak istediğiniz çanta yatay olarak ikisi kadar yer kaplar bana göre...Ve üstüne de bir şey koyamayacaksınız o yüzden atıl bir alan olacak o çantayı koyduğunuz yer)

Dik olanın içi; (1 litrliklerle bir sürü sıvı alır, diğerine ise başka malzeme koyarsınız...(Ama fiyat konusu için bir şey diyemem)

OA_1077997.jpg

Son düzenleme:

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bagajda her daim 4 lt yağ mı taşıyorsunuz? Yağ değişiminden artan ise bir litrelik şişeye doldurup öyle saklayın. :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yemekte de böyleyim ben. Gözüm doymaz bir türlü... :)

Şaka bir yana alışkanlık oldu bende. Yağ değişiminden sonra arta kalan yağı bagaja atıyorum. 3 yıldır böyle... Ama artık bu gidişe bir dur demeliyim. :)

Yatay olanından sipariş vereyim, bitsin gitsin. Teşekkürler arkadaşlar.