aydın söke-didim tarafı bilenler

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba o tarafları bilenlerden biraz bilgi alabilirmiyim acaba

nereleri gezmeyelim v.s :rolleyes:

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orayada geçecem sahil turu yapacam akdeniz :)

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ortaklarda bir çöp şiş ile başlayalım yolculuğun ilk durağı olarak :)
kuşadası üzerinden gideceksek tabi..
ya da otobandan söke ayrımından çıkınca yine çöp şiş mekanları sökeye girmeden hemen sağda...
arkasından söke çıkışı bi dolu markanın yer aldığı outlet mağazaları gezelim :)
didim kavşağından (dalyan) didim e ya da bodrum yolundan devam edip 2 km öteden akbük ayrımına dönülebilir :) gidilecek yere bağlı.. ama isterseniz önce didime dönelim ...
küçük bir köyün içinden geçtikten sonra mavişehir ( didim giriş ) ile merhaba diyelim güzel didyma ya... medusa tapınağı bir sonraki durağınız olsun...

yola devam edelimm.. ve altınkum... en iyi mekanı da medusa beach... harika suda serinleyip biraz uzanıp güneşlenelim, aynı anda da bira ve ya kokteyl de fena gitmez hani.. acıktıysak medusa beach in en iyilerinden mantarlı tavuk.. aperatif olsun derseniz de karışık tost siparişi verelim :)
medusa beachten ayrıldıktan sonra sahilde biraz turlayalım,
akbük e doğru yola çıkarak ilk durak olan sahte cennet te yine bir deniz molası vermek güzel olur.. aslında aynı güne sığdırmadan ertesi günü ayırmak lazım sahte cennet iskeleyi :) yolunuzu uzatmak isterseniz size güzel bir doğa orman ve deniz manzarası sunan bodrum yolundan devam edin... akbük merkez ve köyden geçince yol zaten sizi götürecek.. önce balık çiftlikleri falan derken ormanın içinde temiz hava çok iyi gelecek...

.. aslında yazılacak daha çook şey var :) özledim ben de :) 2 hafta oldu tatilden döneli bee.. bu arada eğlence için de medusa disco ve garden en iyi iki mekan, ikisinin de yeri ayrı bende...

iyi eğlenceler iyi tatiller iyi gezmeler şimdiden ...

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortaklarda bir çöp şiş ile başlayalım yolculuğun ilk durağı olarak :)
kuşadası üzerinden gideceksek tabi..
ya da otobandan söke ayrımından çıkınca yine çöp şiş mekanları sökeye girmeden hemen sağda...
arkasından söke çıkışı bi dolu markanın yer aldığı outlet mağazaları gezelim :)
didim kavşağından (dalyan) didim e ya da bodrum yolundan devam edip 2 km öteden akbük ayrımına dönülebilir :) gidilecek yere bağlı.. ama isterseniz önce didime dönelim ...
küçük bir köyün içinden geçtikten sonra mavişehir ( didim giriş ) ile merhaba diyelim güzel didyma ya... medusa tapınağı bir sonraki durağınız olsun...

yola devam edelimm.. ve altınkum... en iyi mekanı da medusa beach... harika suda serinleyip biraz uzanıp güneşlenelim, aynı anda da bira ve ya kokteyl de fena gitmez hani.. acıktıysak medusa beach in en iyilerinden mantarlı tavuk.. aperatif olsun derseniz de karışık tost siparişi verelim :)
medusa beachten ayrıldıktan sonra sahilde biraz turlayalım,
akbük e doğru yola çıkarak ilk durak olan sahte cennet te yine bir deniz molası vermek güzel olur.. aslında aynı güne sığdırmadan ertesi günü ayırmak lazım sahte cennet iskeleyi :) yolunuzu uzatmak isterseniz size güzel bir doğa orman ve deniz manzarası sunan bodrum yolundan devam edin... akbük merkez ve köyden geçince yol zaten sizi götürecek.. önce balık çiftlikleri falan derken ormanın içinde temiz hava çok iyi gelecek...

.. aslında yazılacak daha çook şey var :) özledim ben de :) 2 hafta oldu tatilden döneli bee.. bu arada eğlence için de medusa disco ve garden en iyi iki mekan, ikisinin de yeri ayrı bende...

iyi eğlenceler iyi tatiller iyi gezmeler şimdiden ...

klavyene sağlık sağol mutlaka gidecem söylediğin yerlere sahte cenneti merak ettim mersindeki cennet cehenneme benziyor sanırım ;)

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gel marmaris taraflarına üşenme eğlen gez bende yardımcı olurum sana LND bilir sor bak beğenmiş mi ? :D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre SAKIN!!!

:D:D:D:D

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi antalya da bi otele git hiç otelden dışarıya çıkmana gerek yok herşey var orda;)

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi antalya da bi otele git hiç otelden dışarıya çıkmana gerek yok herşey var orda;)

antalyada güzel orayada geçecem ilk durak söke sonrası belli olmaz bi bakarsın başka yere giderim bellimi olur:D