Atiker sorunlarına bir yenisi daha...

my_fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım normal rolantıde calısırken motor bloğu sallanıyor devir saati sürekli 7.5 ile 10 arasında hareket halinde ve yığılmanın yanında bir de motor sallanıyor resmen düşücekmiş gibi...
ne yapmam lazım arkadaslar

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buji ve ya ateşleme bobininde olabilir belki,bizimkide böle aşırı sallanma ve dengesiz ronlati gerçekleşti,sorun bobindeymiş.

my_fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustayla gorustum aracı fazla kullanma hemen yarın getır dedı bobınden olabılır dedı 60 km uzaklıkta merkez araca cekıcı cagıracam..

mursat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeş.Motor komple sallanıyorsa motor kulaklarına yani kasa bağlantılarına bir bak kırılmış olabilir.

my_fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerede bu dedıklerın ole aman aman bı sallanma yok devır hareket ettıcek aracı sallıyor bole abartılı degıl ama o kadar buyuk bırseyse cekıcı cagırıp gotureyım ustaya

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bazı araçlara atikerin kullandıgı regülatör yetersiz kalıyo aynı sorun bende de vardı enjektörler değişti filtre değişti 1-2 hafta düzenli çalıstıktan sonra aynı tepkileri bi daha vermeye başladı hatta benim ki daha da beterdi bildigin araba yerinden zıplıyodu regülatörü değiştirdim 2 ay oldu sorun yok suan için...

emreomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi lpg'de ki en önemli unsur montajdır. iyi bir usta montajı yaptığı zaman sıkıntı çıkmıyor. ankara da yaşayanlar için ÇÖL OTOMOTİVİ öneririm. ben 3 ayrı arabama ordan taktırdım ve çevremde lpg taktırmak isteyenlerride oraya yönlendirdim ve ne ben ne de arkadaşlarım bir sıkıntı yaşamadı. adamlar gerçekten profesyönel. bilginize..