ATİKER Sıralı lpg

gullu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan sistem çok yeni bir ara lavato markasını iyi demişlerdi çoğu geri söktürdü bekleyip görmek lazım piyasa yaparsa düşünürüz.

etna54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun birader bende dşünüyorum istanbulda nereyi önerirsiniz montaj için

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Silivrikapıda ismi neydi oktay oto Tartarini sıralı takıyorlar 1000 EUR fiyat 100.000 Km garanti de veriyorlar, gaz sistemlerinde en iyisi Tartarini bütün taksilerde ondan var

İBRAHİM1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 1,4 motor 2004 Opel Astra NB CLUB aracım var.
yaklaşık 1 ay önce atiker marka sıralı lgg takdırdım. Ancak hiç mennun değilim. İlk benzinden, lpg 'ye geçişte araç stop ediyor. Konu ile ilgili çoğu kez taktırdığım servise başvurdum, artık bir an önce sorunu çözmek için her zaman 1 gün araba serviste bıraktım ve her defasında sistem değişti önce multi fazdı şimdi sadece fazı aktif hale getirdik vs. değişik yapıldı tarafıma söylendi. Ancak şimdi hem stop ediyor, hemde boğuluyor. bu nedenle yalnızca 100 km. lpg'de gidebildim.
Ayrıca şehir içi ort. km.'ye 0,236 ytl lpg yakıyor. Sizce normalmilidir? Veya olması gereken nedir?
Şimdiden tşk. ederim. :confused:

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 1,4 motor 2004 Opel Astra NB CLUB aracım var.
yaklaşık 1 ay önce atiker marka sıralı lgg takdırdım. Ancak hiç mennun değilim. İlk benzinden, lpg 'ye geçişte araç stop ediyor. Konu ile ilgili çoğu kez taktırdığım servise başvurdum, artık bir an önce sorunu çözmek için her zaman 1 gün araba serviste bıraktım ve her defasında sistem değişti önce multi fazdı şimdi sadece fazı aktif hale getirdik vs. değişik yapıldı tarafıma söylendi. Ancak şimdi hem stop ediyor, hemde boğuluyor. bu nedenle yalnızca 100 km. lpg'de gidebildim.
Ayrıca şehir içi ort. km.'ye 0,236 ytl lpg yakıyor. Sizce normalmilidir? Veya olması gereken nedir?
Şimdiden tşk. ederim. :confused:

her zaman dediğimiz gibi usta ve montaj çok önemli.Benim aracımda yaklaşık 8 aydır atiker sıralı sistem var.Çok memnunum.Eğer mümkünse geri söktür başka bir yere taktır.Çünkü benim aracım 1,6 astra şehir içinde 0,16 ytl yakıyor.

ocemrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi benim gt ye ustalar kendilerine güvenip atiker bağlayamadılar biz de gittip parayı elin yavurlarına verip brc taktırdık olacak iş mi ya

okifioktay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bence 2000 cc opel vectra cd 1996 model aracıma Atiker sıralı sistem monte ettirdim.Geçen yıldan itibaren 16.000 km yol yaptım ve önemli bir sorun çıkartmadı.Ş.içi yakıt 200 bin,ş.dışı 120 bin yakıyor.Tavsiye ederim,yalnız iyi bir serviste monte edilmeli,işcilik çok önemli.

Siyah10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben Konyaya tayin olduktan sonra LPG taktırırken takan firmada italyan mallarınında taktırma şansım vardı. Biraz araştırma yaptım ve Lpg de montajın önemli olduğu kararına vardım. Diğer markalar kötüdür demiyorum bu benim fikrim bende ileride sorun çıkarsa fabrika elimin altında diye düşünüp birazda yerli malına yabancılara verdiğimiz değeri ve fırsatı verme adına ATİKER taktırdım.

Eylül başı takıldı 9000 km yol yaptım en ufak problem yaşamadım.... Çok memnunum Konyada olmamım avantajı var tabiki... Marka bu ilin ürünü olduğundan ustalar fabrikada eğitimlerini tam alıyorlar en ufak sorundada teknik bilgi ellerinin altında....

Atikerin tam olarak tutulmama sebebi Tüm ülkede aynı eğitimi ve teknik desteği vermemesi diye düşünüyorum.Memleketimde kimse bu markayı istemiyor nedenide takan kişilerin problem çıktığında müşteriyle tam olarak ilgilenmemesi buda bence markanın hatası diye düşünüyorum....

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende lpg ye geçmeden önce araştırdım baya fakat en optimum çözümün atiker olduğuna karar verdim ve taktırdım.. bu arada ankara sanayisinde tanıdık abiler çıktı ve montajı üstün oto denen bir yerde yaptırmamı söylediler hatta kendileri aradı ve öyle gittim. sonuç gayet memnunum ve şehir içi 16 kuruş civarı yakıyorum. ki devirli kullanırım aracı.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bence 2000 cc opel vectra cd 1996 model aracıma Atiker sıralı sistem monte ettirdim.Geçen yıldan itibaren 16.000 km yol yaptım ve önemli bir sorun çıkartmadı.Ş.içi yakıt 200 bin,ş.dışı 120 bin yakıyor.Tavsiye ederim,yalnız iyi bir serviste monte edilmeli,işcilik çok önemli.
KM ye çok iyi yakıyor.Hayret valla 2000 motora göre süper...Güle güle kullanın..