ATİKER Sıralı lpg

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prins i bende duymuştumm.. bnm arabaya bi numara büyük geldi ama senin arabaya tam olur hocam :D:D

MUSA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş benim çocukluk arkadaşım atiker bayii daha 15 gün önce 2000 model astra g aldım hemen atiker taktırdım Allah a şükür bir problem yok ama sağolsun işçiliği süper yaptı eğer izmirdeysen sanada yardımcı olurum ben daha hiç para vermedim ama şu an 1200 ytl world karta on taksit falan takılıyo sana atiker tavsiye ederim ama bana sorarsan en iyi zavolli ama en az 250 - 300 ytl daha pahalı karar senin...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş benim çocukluk arkadaşım atiker bayii daha 15 gün önce 2000 model astra g aldım hemen atiker taktırdım Allah a şükür bir problem yok ama sağolsun işçiliği süper yaptı eğer izmirdeysen sanada yardımcı olurum ben daha hiç para vermedim ama şu an 1200 ytl world karta on taksit falan takılıyo sana atiker tavsiye ederim ama bana sorarsan en iyi zavolli ama en az 250 - 300 ytl daha pahalı karar senin...

zavolli ne yönden daha iyi ?

atesbasak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende iki gün önce atiker takdırdım.. 200 peşin 1000ytl ye 10 ay taksit..çekiş hız ve rampa da benzinden iyi..(şu an için) ama şikayeti olanı duymadım.. inşallah benim de olmaz

MUSA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zavolli ne yönden daha iyi ?

Hemen hemen her yönden daha iyi öncelikle lpg kitlerini hiç yanyana getirip baktın mı bilmiyorum ama ben biraz inceledim kullanılan malzeme ve işçilik ne yazıkki bizim yerli mallarından çok daha iyi artı zavolli daha sorunsuz ve daha uzun ömürlü bunu ben söylemiyorum lpg ci arkadaşım söylüyor. Bana sen neden taktırmadın diye sorarsan arkadaşım atiker bayi olduğu için zavollinin geliş fiyatıyla atiker arasında çok fark var malüm bende daha düşük fiyatı tercih ettim umarım zovolli yi aratmaz...

timur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb izmir de hangi bayi ssöylermisin