ATİKER Sıralı lpg

byozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 1,4 motor 2004 Opel Astra NB CLUB aracım var.
yaklaşık 1 ay önce atiker marka sıralı lgg takdırdım. Ancak hiç mennun değilim. İlk benzinden, lpg 'ye geçişte araç stop ediyor. Konu ile ilgili çoğu kez taktırdığım servise başvurdum, artık bir an önce sorunu çözmek için her zaman 1 gün araba serviste bıraktım ve her defasında sistem değişti önce multi fazdı şimdi sadece fazı aktif hale getirdik vs. değişik yapıldı tarafıma söylendi. Ancak şimdi hem stop ediyor, hemde boğuluyor. bu nedenle yalnızca 100 km. lpg'de gidebildim.
Ayrıca şehir içi ort. km.'ye 0,236 ytl lpg yakıyor. Sizce normalmilidir? Veya olması gereken nedir?
Şimdiden tşk. ederim. :confused:

ben kilisteyim gel yardımcı olayım sana cok yakıyor yıldız lpg gel orada enjetör memesını kucultelim yakıt düşer yada g.antep tasdelene git onlarda düzeltir

GBorklu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim Bey,

İnşallah sorun çözülmüştür, devamı ile ilgili bilgi yazmamışsınız. Bu foruma üye olmamdaki sebep bu topictir!

Astra 1.4 Twinport motor olduğunu düşündüğüm bu araçla çok ilgim ve alakam oldu, problem aynıydı motor stop edebiliyor devirlenemiyor, ancak ne zaman 2000 deviri geçirdin hiç bir sorun kalmıyordu!

Ben başka bir markanın çalışanıyım araç bayimden geldi ve üstünde saatlerce süren çalışmadan sonra enjektör deliklerinin yanlış olduğunu kararlaştırdık ve değiştirince düzeldi. Arabanın sahibi arabayı satmayı düşünmeye başladığını itiraf etmişti!

Sorunun Atiker sistemden kaynaklanmadığını montaj meselesi olduğunu gayet içten söyleyebilirim.

Not: LPG enjektörlerinden çıkıp manifolda giren 4 adet hortumun boyunu da eşit olacak şekilde ayarlanması için ısrar edin-en uzunu ile aynı olmalıdırlar!

Saygılar....

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra g atiker ile litresi 1.62 ytl den alınan lpg ile km başına "normale yakın performanslı " şekilde kullanınca 15,4 kuruş yakıyor. gerisi size kalmış...

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
montaJ çok önemli işi bilen usta yapması lazım
ben atikeri taktıralı 7000 km oldu hiçbir sorunla karşılaşmadım.
sabahtan verdim servise montajını yaptılar akşama gittim yeni bitirmişlerdi işlerini,
-bir dene istersen performansı az falan gelirse ayarlarına bakalım dediler.
10 dakikalık bi test yaptım güzeldi gittim teşekkür ettim paramı ödedim çıktım birdaha hiç üğramadım.
Yok ayar tutmadı, stop ediyo, titriyo, gaza geçmiyo, çekmiyo vs problemlerin hiç birini yaşamadım. forumdaki tüm arkadaşlara tavsiyem iyi bir ustanın elinde yaptırımn herşeyi
Aksaray İlinde yaşayan arkadaşlar için Çetin otogazı şiddetle tavsiye ederim. üç arabamıza taktırdık hiçbir problem yok. hizmetleri çok kaliteli.

E

Efkun

Bilgi Girilmemiş
Atiker marka tüpü taktırdıktan sonra arıza lambalarım tek tek yanmaya başladı sorunun atiker de olduğunu düşünmüyorum iyi bir usta bulup itina ile montaj yapılması gerek bence yoksa sorun hiç bitmiyo...

hb00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 Vectra aracıma 3 ay önce Atiker taktırdım. Performans olarak çok iyi. Yakıt şehir içi 198 civarında. Konyada bu konuda iyi ustalar var. Çok iyi işçilikle montaj yapıyorlar. Ben memnunum tavsiye ederim.

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende atiker taktırmayı düşünüyorum.. inşallah yanılmayız.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ATIKER Sistemi güzel Sorunsuz İyi Bir Usta Montaj yapar Ayarlar İse Sorun Yaşamazsınız Ben Çook Memnunum

ismailturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kilisteyim gel yardımcı olayım sana cok yakıyor yıldız lpg gel orada enjetör memesını kucultelim yakıt düşer yada g.antep tasdelene git onlarda düzeltir

KArdeş bende taktırmak istiyorum. yeriniz nerede ben antepdeyim.

Tasdelen dediğin yere selamınla gitsek bi de telefonu felan var mı gönderebilirmisin ya da pm at bir görüşelim fiyat konusu müsait olursan

teşekkürler (bu arada imzanda ismin yazmıyo site yöneticileri bu yüzden banlıyor istersen bir ilgilen )

ilgin için şimdiden teşekkürler:good:

fatihmert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker kullanan arkadaslarımda var hepsi cok memnunlar ben brc taktırdım bir yıla yakındır kullanıyorum hiç bir problem cıkarmadı en ufak... işçilik çok önemlı