Atiker Gold Lpg Kiti

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Atiker Gold Lpg Kiti

milannbaross link' Alıntı:
Cvplar için teşekkürler arkadaşlar..şu an bile km de 20 kr kÖ¢rım var..(burada lpg fiyatı fazla 2.80) .... Ne kadar benzin harcadığını bilemiyorum ancak araç tüpe geçtikten sonra hareket ettim hep.. Bazı arkadaşlar araç garantili olduğu için taktırmak istemiyorlar ,benim aracımda garantili daha 5 aylık taktırdım valla ha bide navigasyon taktırdım..şimdi aracımı daha çok seviyorum... :) Kısacası lpg candır  :) 

Güle güle kullanın, kışın 2 km benzinle gidiyoruz ama hava sıcaklığı 20 derece üzerinde 200-300 metre sonra lpg'ye geçiyor, benzin yakmıyor diyebiliriz.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Atiker Gold Lpg Kiti

yavuzozkan link' Alıntı:
Şehir içi 24 KRŞ yakıyor benim 1.6 edition. Kısa mesafe ve tamamen şehiriçi.

Ben konyada otursam 20 kuruş yakarım be battle_Teroriste

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hahahaha düz ova! 12 km de 2 ışık ve ortalama 6 dk da iş yerinde olmak gibisi yok :)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

yavuzozkan link' Alıntı:
Hahahaha düz ova! 12 km de 2 ışık ve ortalama 6 dk da iş yerinde olmak gibisi yok :)

Ahh ahhh bız burda evden cıkmamızla zort trafık az gıttın ışık birazdaha gittin dah fazla trafık 22 kmlık yolu 2 saatte gıtmek cabası

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yakıt değerlerinizi çok yüksek buldum daha düşük devirde kullanmanızı öneririm yoksa benzin lpg arasında pek bi fark kalmaz
ben 7,3 lt benzin yakıyorum lpgde ortalama 0,21 krs tüketimim var depoda 380 km yani.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

milyoncubaba link' Alıntı:
yakıt değerlerinizi çok yüksek buldum daha düşük devirde kullanmanızı öneririm yoksa benzin lpg arasında pek bi fark kalmaz
ben 7,3 lt benzin yakıyorum lpgde ortalama 0,21 krs tüketimim var depoda 380 km yani.

Benim için hiç mümkün olmayan değerler... Maksimum 270-280 KM görüyorum 36 LT ile...

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Benim için hiç mümkün olmayan değerler... Maksimum 270-280 KM görüyorum 36 LT ile...
Az bas az virajlara 5 tane wats bağlantın var gibi giriyormuşsun öyle diyorlar :) tabi az yol gider böyle :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Az bas az virajlara 5 tane wats bağlantın var gibi giriyormuşsun öyle diyorlar :) tabi az yol gider böyle :)

Harbiden ha... 5 değil 10 tane watts varmış gibi giriyorum :D neden acaba? :D