Atiker Gold Lpg Kiti

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Atiker Gold Lpg Kiti

sallierim link' Alıntı:
arkadaş fiestasına atiker taktırdı.sürekli sızdırıyor ve sorun çıkartıyor.sırf lpgden illallah ettiği için aracı sattı.
Europa'da ne su eksiltmesi bitti, ne surekli ayarsizlasmasi bitti. Bende lanet edip satmadan once klima acinca araba 70'i gecersen klimayi kapatiyordu. Sattim, satarkende boyle boyle yapiyor sonra arkamdan sovme dedim. Napti adam hic bilmiyorum. İnsallah boyle sorunlar yasamazsiniz. Ayrica 10,4 degerleri su an icin normal cunku henuz arac 5000 km'de. En azindan 13.000 - 14.000 olmadan ancak yavas yavas duser sanirim.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
arkadaş fiestasına atiker taktırdı.sürekli sızdırıyor ve sorun çıkartıyor.sırf lpgden illallah ettiği için aracı sattı.

Yanlis usta yanlis montaj sonuc araba sattiriyor,ben astramdan önceki iki aracimda toplamda 100000 km atiker kullandim hıcbir sikinti yasamadim.

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Atiker den urktum valla bir an icin..  ancak diger aracimdada atiker vardi. Bir sorun yasamadim umarim bunda da yasamam.. yakit 1 lt daha duserse sorun yok benim icin sanirim oda 10 -15 bin kmye gelince duser.. sonunada insallah diyeyim  :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milannbaross link' Alıntı:
Aslında agresif kullanmıyorum..3000 deviri çok fazla geçmem..ama şehir içi çok kısa mesafe (en fazla 15 km) de sürüyorum aracımı belki bundandır diye düşünüyorum.. 10 lt nin altına düşsem kurban kesicem valla.. :)  birazdan lpg ciye gidecem biraz ayarla dahada düşebilir diye düşünüyorum..
Yemin ettiniz yalnız düştüğünde resimlerini bekliyoruz inş :)

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Valla billa benzinde sehir ici 9.4 u yakalayayim kesicem kurbani.. resimleride buradan paylasicam :)

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Darisi diger 1.6 astra  j  lere diyerekte sonunu baglariz :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hadi hayırlısı yalnız benzinde ben hep kısacık mesafe yapıyorum 3-4 km kadar ortalamam 8,5 civarı

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Valla benim anlayamadim degerler bunlar.. bir turlu cozemedim.. benim aractami bir sorun var anlamadim.. araba surmeyi bilmiyorum desem gerek iste gerek ozel hayatta yaklasik 8 yildir arac suruyorum...  sanirim benim aracta bir sorun var..

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Konu disi ama bir sey sorayim burdan... benim arac rolantide 0.8-0.9 civarinda bir sorun var mi acaba?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

milannbaross link' Alıntı:
Konu disi ama bir sey sorayim burdan... benim arac rolantide 0.8-0.9 civarinda bir sorun var mi acaba?
hayır sorun yok normal çalışma değerlerı bunlar eğer klımayı acarsan rolantıdekı değerıde bu sefer 1,4 ve 1,5 gıbı rakamlara cıkar