ateşli 1.7dti :)

corsafacan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arabaya yay takmayı dusunuyorum ancak bukadar sıkıntı yapacagını bılmıyordum, orjınal amortısor le kullanıldıgında sanırım boyle sıkıntı oluyor, senın yay ların markası ve nekadar dusurdugunu yazarmısın en azınsan bılgımız olsun.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam araba iiimiş maşşallah.500 evler falan yazmıssınız.bende oraya gelip gidiyorum sık sık,anne baba orda.bende 1,5 yıl öncesine kadar ordaydım.siz nerden?? bekarken honda vardı bendede evlendim gitti araba şimdi corsa c var bendede? ufak bi bulusma yapalım uyarsa hafta sonu?hem tanısırz hem foto falan çekeriz?

evet mutlaka yapalım derim ama bu haftasonu uyarmı uymazmı bilemiyorum. haberleşebiliriz buradan.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arabaya yay takmayı dusunuyorum ancak bukadar sıkıntı yapacagını bılmıyordum, orjınal amortısor le kullanıldıgında sanırım boyle sıkıntı oluyor, senın yay ların markası ve nekadar dusurdugunu yazarmısın en azınsan bılgımız olsun.

yaylarımın markası ve ne kadar dusurdugu ılk sayfada yazıyordu :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaylarımın markası ve ne kadar dusurdugu ılk sayfada yazıyordu :)

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yayları söktüm. jant lastıgın de konforundan memnun olmadıgım ıcın 185 55 15 ebatlarına döndüm ve lastik jantımı bugun taktırdım. nitrojen havayı bastırdım. benım ıcıme pek sınmedı ama alışırız elbet..

fotoraf0007l.jpg

fotoraf0008e.jpg

fotoraf0009i.jpg
buna ne dersiniz :D:D
P1000853.jpg

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maasallah, kazasiz belasiz melih..
ben bu jantlari begenmiyorum ama corsanin rengi yeter :)
atesli corsa dumanliydi di mi :)