Kasım Ayı Otomobili...

Kasım Ayı Otomobili...

• Kullanılan toplam oy
    129
  • Anket kapatılmış .

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum sakin ol ortada abartacak birşey yok bu kadar. eşıt davranılmaması derken ben şu sartlarda neyın eşıt olmadıgını goremedım. kurallara uygunluk dersen ayın 10 unda açılan anketı ayın 2-3. unde acarak erken başlatan gene biziz. resim konusunda mevcut resmim olmadığını en yakın zamanda çekip gondermeye calışacagımı da umut la konusmuştum. yani ortada yalan dalavera artıstlık yok. benim anlamadığım burda tek soz hakkı olan rakibim yunus herhangi birşey soylemıyorken neden bu kadar çok agızdan ses çıkıyor.. yani şurda 4 tane resim koydum aracın net gozuktugu ondan oturu mu haksızlık oldu. ondan oturu mu adam kayırma oldu. neyse.

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İncelensin... Sonra konuşalım... Yazılarla anlatamıyorsam karşılıklı da anlatırım...

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginç olmuş burası şaşırdım valla bakalım ne sonuç çıkacak yönetimden ..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet devam napalım %75 le değilde %60 la birinciolur:D

yahu benim aracın resimleri puslu diyemi bu kadar oy farkı alacaktı. hem oyle aldığı oylar adil mi olacaktı. fotograf kalitesini değil araçları oylamaya sunduk. pert ettiniz guzelim başlığı. şu tartışmanızı burda değilde özelden yonetime bildirseydiniz de başlığa her girişimde bu tatsız keyifsiz yazıları gormeseydım KEŞKE...

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu fotoğraf olayı için umut 31 ekim ctesi akşamına kadar resimleri gönderin dedi hatta o son gün yoğun olduğum için fotoları yetiştirmeye çalışırken arkadaşım geldi işyerinin karşısındaki boş arazide onun yardımcı olmasıyla fotoları çektim akşam geç saatte fotoları gönderdim corsa garaja bakılırsa orda umutun ''kuralları değiştirmeyelim'' resimleri gönderelim anket kesinlikle ayın 1 de açılacak dediğini görürsünüz benim burda melih'e hiç bi lafım olamaz o elbeteki haklı olarak bi istekde bulunacak, bunu kesinlikle reddeden kuralları değiştirmeyelim diyen umutun en azından buraya yazarak yada bana msj atarak bunu söylemesi gerekirdi ki umut ''akıl edip ricada bulunmak size kalmış...'' diyebiliyo ben umutun lafları kural dediği için herhangi bşy dememiştim benim neyi akıl edip etmeyeceğim kimseyi ilgilendirmez...
Ben bunu iki taraf için yada kendime yapılan bi haksızlık olarak değil bölüm sorumlusu arkadaşın yaptığı çelişkili bi davaranış olarak görüyorum.
Konuda daha fazla uzamaz umarım yöneticilerde değerlendirecektir bu konuyu

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yunus Yunus dediniz... Sonunda konuşturdunuz adamı da... Hadi bakalım... Merak ediyorum sonucu...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anket heyecanını yaşamak için kaç gündür yorumları okumak mesaj yazmak istiyorum Yoktan yere tartışma çıkartıp konunun içine ettiğiniz için yazamıyorum.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et