astrama mercekli far yaptım. nasıl olmuş?

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada benim araç da CD. koyu füme hatchback. bende ankaradayım ve samsunluyum :) arada giderdim ama artık iş nedeniyle uzun süredir ankaradayım :)

inşallah tanışmak nasip olur..ben sıksık gidiyorum özlediğin veye istediğin birşey varsa getirebilirm haber ver yeter..

gule gule kullanın.guzel olmus.inşallah sorun yasamazsınız...

teşekkurler inşallah

güzel olmuş..odaklama zor bir iş inşallah başarırsın.mercekler hangi araçtan çıkma peki.camların daha parlak olsaydı daha hoş olabilirdi sanki.ya da fotoda öyle görünüo.güle güle kullan.fotoların devamını bekliyoruz.

teşekkür ederim. camlar konusunda haklısın ama bu daha ilk denemem onun için elimde olan farlardan yaptım hani bide far masrafı yapmayım diye eger başaramazsam camlar biraz sararmış ve 10 yıllık:D ama camını değişmek çok kolayiş hele bi su odaklama işini halledeyim camları değiştiririm. mercekler reno megane dan çıkma valeo marka

Detaylı bilgi ve resim bekliyoruz haberin olsun:D

detaylı bilgi vericem de bu aralar baya yogunum daha arabaya takma fırsatım bile olmadı bakalım ilerleyen gunlerde halledicem

hepinize yorumlarınız için teşekkurler

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik ve fikir çok güzel... hayırlı olsun. tebrik ederim ayrıca

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
el emeğine saygı sonsuzdur. iyisiyle kötüsüyle el emeği alın teri varsa bir işte, o iş en iyi yapılandır. GÜLE GÜLE KULLAN

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Helal olsun kardeş, emeğine sağlık, güle güle kullan. Seri üretime ne zaman geçiyorsun??:):)

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merceğin etrafına angel da isteriz :)

onuda bidahaki fara inşallah:D ben pek angel sevmiyorumda ama neden olmasın.

işçilik ve fikir çok güzel... hayırlı olsun. tebrik ederim ayrıca

çok saol hocam

guzel olmus fotolasaydın yapım asamalarını cok guzel olurdu

birkaç foto çektim yuklicem onları yakında. çok saol

el emeğine saygı sonsuzdur. iyisiyle kötüsüyle el emeği alın teri varsa bir işte, o iş en iyi yapılandır. GÜLE GÜLE KULLAN

güzel düşüncelerin için çok teşekkür ediyorum bende elmeği olan seyleri çok seviyorum.

Helal olsun kardeş, emeğine sağlık, güle güle kullan. Seri üretime ne zaman geçiyorsun??:):)

walla seri üretime geçebilmem için okulu bırakıp bu iş üzerine çalısmam gerekiyor :D:D 2 gunde anca bitirebildim oda gece 3 lerde yatarak ama bu işi yaparken bi abi ile tanıştım o bu işi profesyonel yapıyor butun araclara mercekli far uretiyo ondan tiyolar almaya çalıstım ama o istanbulda ben ankara msnden zor oluo:D

Son düzenleme:

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi gün o da olur inşallah:) Sende bu yetenek olduktan sonra Hella yı bile silersin piyasadan:)

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee farların montajı ne zaman.merak adiyoruz aydınlatmayı