astra sedan edition için orjinal kol dayamalı konsol

makif60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra sedan edition için orjinal kol dayamalı konsol

ürün stokda yok zaten alamıyoruz ingiliterede.parça bilgisi olsun diye yazdım.aklıma söyle birsey geliyor bir yedek paracacıyla veya servisle anlasıp toplu alım yapsak indirim tarzında birsey olabilirmi.bulunduğum ilde servis olmadığından soramıyorum

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alti üstü kolçak olmayinca olmuyor evet ama 200 TL den fazla para vermeyin Türkiye şartlarinda. Hazir almayip biryerde yaptirin bencede

S

serdar23

Bilgi Girilmemiş

adRe J link' Alıntı:
Alti üstü kolçak olmayinca olmuyor evet ama 200 TL den fazla para vermeyin Türkiye şartlarinda. Hazir almayip biryerde yaptirin bencede
  Amaç kol dayama işlevi değil sadece görüntü

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net

Eğer gerçekten ihtiyaç varsa sorun yok. Sadece görsel amaçlı ise boşa masraf bence. Benim Corsa C'ye heveslenip alıp takmıştım. Kol dayamadan çok arka koltukta oturan kızım ayak dayama niyetine kullanıyordu. En sonunda kırmıştı kolçağı

hido_51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ben 2015 j sedan kullanıcısıyım. Bende kolçak olmadan rahat edemeyenlerdenim. kolçak yerine otoracak sekilde kafamda bir tasarı yaptım. döşemeciden cok sert süngerler var. oraya oturacak sekilde kestirdim ters L şeklinde düşünün. Daha sonra kaplattım süngeri. su an harika bir şekilde işimi görüyor. arabanın için dede inanın cok hoş oldu. en kısa sürede resim eklerim.

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maliyet nedir ve resim bekliyoruz kardeş

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizdeki kol dayama sıkıntıda biraz. Arkadaş kurcalamış açıcam diye şimdi en ufak şeyde çıtırtı yapıyor. Kızmadım ama kullanımı rahattı arada sinirimi bozuyor sesler

makif60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hido_51 link' Alıntı:
arkadaşlar ben 2015 j sedan kullanıcısıyım. Bende kolçak olmadan rahat edemeyenlerdenim. kolçak yerine otoracak sekilde kafamda bir tasarı yaptım. döşemeciden cok sert süngerler var. oraya oturacak sekilde kestirdim ters L şeklinde düşünün. Daha sonra kaplattım süngeri. su an harika bir şekilde işimi görüyor. arabanın için dede inanın cok hoş oldu. en kısa sürede resim eklerim.
resim bekliyoruz. belki bizde ustanıza yaptırabiliriz